Ogłoszenia parafialne, 2 Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego 07.04.2024

1. Dzisiaj przeżywamy 2 niedzielę wielkanocną, która jest Niedzielą Miłosierdzia i rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Możemy uzyskać odpust za odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego przez Najśw. Sakramentem. O godz.15.00 pomodlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego, a adoracja Najśw. Sakramentu będzie trwała do Mszy Św. o godz. 16.00. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na dzieła charytatywne „Caritas” naszej diecezji.
2. Gościmy w naszej parafii s. Annę Kot, pallotynkę, pracującą na misjach w Kamerunie. Ofiarą do puszek możemy wesprzeć budowaną przez siostry szkołę w tym afrykańskim kraju.
3. Jutro przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego (przeniesiona z Wielkiego Tygodnia). Podczas mszy św. o godz. 18.00 będzie można podjąć Duchową Adopcje Dziecka Poczętego.
4. Spotkanie grupy synodalnej – w najbliższą środę, 10 kwietnia, o godz. 19.00.
5. Spotkanie grupy młodzieżowej – w najbliższy piątek, 12 kwietnia, o godz. 19.15. Zapraszam
6. Próba scholi dziecięcej – w najbliższa sobotę o godz. 15.00
7. Dziękuję osobom sprzątającym kaplicę w minionym tygodniu.
8. Dziękuję za ofiary przekazywane i przelewane na konto na budowę nowej świątyni: parafianom z Brzezin, z Wielgolasu Brzezińskiego (gdzie zbierał J. Skolimowski) i (gdzie zbierali pp. Piotrkowicz). Szczególnie dziękuję tym parafianom, którzy systematycznie wspierają dzieło budowy nowej świątyni. Bóg zapłać. W najbliższą środę o godz. 18.00 msza św. będzie ofiarowana w int. dobroczyńców parafii i ofiarodawców na budowę świątyni.
9. Polecam tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Idziemy”.