Kategoria: ogłoszenia

Ogłoszenia – 26 marca 2023 r. V Niedziela Wielkiego Postu

1. Dziękuje wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację wydarzenia, jakim było, w miniony piątek, przekazanie naszej parafii relikwii św. Jana Pawła II. Dziękuję Ryszardowi i Natalii Cacko za podarowanie relikwiarza. Od kwietnia, szesnastego dnia miesiąca, będziemy modlić się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w intencji świętości naszych rodzin i nienaruszalności życia ludzkiego

2. Ks. Proboszcz głosi od dzisiaj rekolekcje w Grodzisku Maz., dlatego w tym tygodniu kancelaria będzie czynna tylko w piątek. W sprawach pilnych proszę kontaktować się telefonicznie.

3. Dzisiaj po mszach św. możemy przed kaplicą nabyć za dowolną ofiarę płyty z pieśniami religijnymi jako cegiełkę na wsparcie rodziny, która znalazła się w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Środki te będą przeznaczone na opłacenie podstawowych rachunków za prąd, wodę i ogrzewanie. Płyty rozprowadzają przyjaciele rodziny.

4. W najbliższy piątek, 31 marca, Drogę Krzyżową odprawimy idąc ulicami naszej parafii. Początek o godz. 18.30 (czyli po Mszy Św.) przy krzyżu misyjnym. Trasa w Wielgolesie Brzezińskim: ul. Bitwy Warszawskiej, Skrajna, Władysława Jagiełły, Królowej Jadwigi, i z powrotem do kościoła. Tego dnia nie będzie nabożeństwa Drogi Krzyżowej o godz. 17.15. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian.

5. W sobotę zbiórki ministrantów według stałych godzin i próba scholi dziecięcej o godz. 15.00.

6. Spotkanie bielanek – w najbliższą sobotę, 1 kwietnia, o godz. 12.00.

7. Za tydzień przypada pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy Św. nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi. Natomiast w pierwszą niedzielę kwietnia – o godz. 10.00 różaniec prowadzony przez Koło Żywego Różańca z Wielgolasu Brzezińskiego.

8. Przez cały okres Wielkiego Postu zbieramy produkty spożywcze dla najbardziej potrzebujących rodzin naszej parafii. Produkty można przynosić do poniedziałku przyszłego tygodnia.

9. Dzisiaj i w Niedzielę Palmową panie z parafialnej grupy „Caritas” rozprowadzają palmy, z których dochód będzie przeznaczony na paczki dla potrzebujących rodzin naszej parafii.

10. Dziękuję paniom za sprzątanie w kościoła w minionym tygodniu.

11. Dziękuję za ofiary przelewane na konto. Bóg zapłać. Przypominam o kwietniowej zbiórce na budowę nowej świątyni. Prace przy budowie nowej świątyni, po zimowej przerwie, zostaną wznowione po Świętach Wielkanocnych.

12. Polecam tygodniki katolickie: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Idziemy” oraz „Gość Extra”.

 

Ogłoszenia – 19 marca 2023 r.  IV  Niedziela Wielkiego Postu

 

 1. Dziękuje wszystkim, którzy w minionym tygodniu wzięli udział w rekolekcjach wielkopostnych. Dziękuję za służbę w zakrystii p. Janowi Skolimowskiemu, dziękuję także paniom: Henryce Piotrkowicz, Marii Skolimowskiej oraz Magdalenie Bieńkowskiej, Dorocie Konopko, Annie Szuba. Dziękuję rodzicom, którzy zadbali o udział w rekolekcjach swoich dzieci, także dyrekcjom szkół, paniom katechetkom i nauczycielom.
 2. Zapraszam na wielkopostne nabożeństwa ku czci Męki Pańskiej: Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu o godz. 15.30, Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego Postu o godz. 17.15.
 3. W najbliższy piątek, 24 marca, w Narodowy Dzień Życia, zostaną naszej parafii przekazane relikwie św. Jana Pawła II. Tego dnia mszę św. o godz.18.00 odprawi ks. abp Mieczysław Mokrzycki, metropolita lwowski. Zapraszam do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Do przeżywania tego wydarzenia przygotowujemy się przez odmawianie nowenny do św. Jana Pawła II.

Dzisiaj po Mszach Św. jest zbiórka do puszek na pomoc Ukrainie.

 1. Jutro przypada Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP (przeniesiona z niedzieli). W dniu imienin życzymy ks. Józefowi Sobierajowi, który z wielkim oddaniem pomaga w naszej parafii, wszelkich potrzebnych darów, nade wszystko łaski zdrowia.
 2. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania – jutro o godz. 19.00.
 3. W sobotę, 25 marca, przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Podczas Mszy Św. o godz. 18.00 będzie można podjąć duchową adopcję dziecka poczętego.
 4. Przez cały okres Wielkiego Postu zbieramy produkty spożywcze dla najbardziej potrzebujących rodzin naszej parafii.
 5. Dziękuję paniom za sprzątanie w kościoła w minionym tygodniu.
 6. Polecam tygodniki katolickie: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Idziemy”.

Ogłoszenia – 12 marca 2023 r. III Niedziela Wielkiego Postu

1. W dniu dzisiejszym rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne w naszej parafii. Prowadzi je ks. Marek Paska, proboszcz budującej się parafii św. Szczepana w Warszawie na Białołęce. W poniedziałek, wtorek i środę msze św. z naukami rekolekcyjnymi będą o godz. 7.00, 17.00 i 19.00. Rekolekcje dla dzieci i młodzieży ze szkół w Brzezinach i Cisiu – od poniedziaku,13 marca, do środy, 15 marca: o godz. 8.00 – dla klas od 1 do 4, a o godz. 9.30 – dla klas od 5 do 8. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty będzie podczas mszy św. Program rekolekcji jest wywieszony gablotach. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w rekolekcjach.

2. Zapraszam na wielkopostne nabożeństwa ku czci Męki Pańskiej: Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu o godz. 15.30, Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego Postu o godz. 17.15.

3. W dniu 24 marca, w piątek, w Narodowy Dzień Życia, zostaną naszej parafii przekazane relikwie św. Jana Pawła II. Tego dnia mszę św. o godz.18.00 odprawi ks. abp Mieczysław Mokrzycki, metropolita lwowski, sekretarz dwóch papieży: św. Jana Pawła II i Benedykta XVI. Już teraz zapraszam na tę uroczystość. Do przeżywania tej uroczystości będziemy przygotowywać się przez odmawianie nowenny do św. Jana Pawła II począwszy od najbliższej środy. Za tydzień, w niedzielę, 19 marca, po Mszach Św. będzie zbiórka do puszek na pomoc Ukrainie.

4. Spotkanie grupy młodzieżowej w piątek o godz. 19.00; ministrantów – w sobotę o godz. 10.0 i 11.00; scholi dziecięcej – w sobotę o godz. 15.00.

5. Dziękuję paniom za sprzątanie w kościoła w minionym tygodniu.

6. Dziękuję za ofiary przelewane na konto parafii na budowę nowej świątyni. Bóg zapłać.

7. Polecam tygodniki katolickie: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Idziemy”.

 

Ogłoszenia – 5 marca 2023 r. II Niedziela Wielkiego Postu

 

 1. Zapraszam na wielkopostne nabożeństwa ku czci Męki Pańskiej: Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu o godz. 15.30, Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego Postu o godz. 17.15.
 2. Od dzisiaj ks. proboszcz głosi rekolekcje i zbiera ofiary na budowę nowej świątyni w par. Okuniew, zaś w drogiej połowie tygodnia w par. Poświętne. W związku z tym kancelaria parafialna w poniedziałek i piątek będzie nieczynna. W sprawach pilnych proszę kontaktować się telefonicznie.
 3. Za tydzień, w III niedzielę Wielkiego Postu, rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne w naszej parafii i będą trwały do środy. W niedzielę rekolekcyjną msze św. jak zwykle, natomiast w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 7.00, 17.00 i 19.00. Rekolekcje dla dzieci i młodzieży ze szkół w Brzezinach i Cisiu będą trwały od poniedziaku,13 marca, do środy, 15 marca: o godz. 8.00 – dla klas od 1 do 4, a o godz. 9.30 – dla klas od 5 do 8. Program rekolekcji jest wywieszony gablotach. Zapraszam.
 4. Przez cały okres Wielkiego Postu zbieramy produkty spożywcze dla najbardziej potrzebujących rodzin naszej parafii. Natomiast przy stoliku z krzyżem jest wystawiona puszka na ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać za dar serca.
 5. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania będzie w najbliższy poniedziałek (6 marca) o godz. 19.00.
 6. Dzieci rocznicowe zapraszam na mszę św. w najbliższą środę, 8 marca, o godz. 18.00.
 7. Dzieci przygotowujące się do pełnego uczestnictwa we Mszy Św. przychodzą, w niedzielę, 12 marca, na mszę św. o godz. 10.30, po niej – krótka sakramentalna katecheza.
 8. W dniu 24 marca, w piątek, w Narodowy Dzień Życia, zostaną naszej parafii przekazane relikwie św. Jana Pawła II. Tego dnia mszę św. o godz.18.00 odprawi ks. abp Mieczysław Mokrzycki, metropolita lwowski, sekretarz dwóch papieży: św. Jana Pawła II i Benedykta XVI. Już teraz zapraszam na tę uroczystość.
 9. Dziękuję paniom za sprzątanie w kościoła w minionym tygodniu.
 10. Dziękuję firmie „Sodas” za podarowanie 2 ławek do kaplicy, z których będą korzystać ministranci.
 11. Polecam tygodniki katolickie: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Idziemy”.

Ogłoszenia – 26 lutego 2023 r. , I Niedziela Wielkiego Postu

 

 1. Zapraszam na wielkopostne nabożeństwa ku czci Męki Pańskiej: Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu o godz. 15.30, Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego Postu o godz. 17.15.
 2. Od dzisiaj ks. proboszcz głosi rekolekcje i zbiera ofiary na budowę nowej świątyni w par. Mrozy. W związku z tym kancelaria parafialna w poniedziałek i środę będzie nieczynna. W sprawach pilnych proszę kontaktować się telefonicznie.
 3. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w III niedzielę Wielkiego Postu tj. 12 marca. Poprowadzi ks. Marek Paska, proboszcz parafii św. Szczepana w Warszawie na Białołęce.
 4. Przez cały okres Wielkiego Postu będziemy zbierali produkty spożywcze dla najbardziej potrzebujących rodzin naszej parafii. Natomiast przy stoliku z krzyżem jest wystawiona puszka na ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać za dar serca.
 5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 6. W pierwszy czwartek miesiąca adoracja Najśw. Sakramentu po Mszy Św. do godz. 20.00.
 7. W pierwszy piątek miesiąca: przedpołudniem odwiedziny osób chorych, po południu od godz. 17.00 – możliwość skorzystania z sakramentu pokuty, a po Mszy Św. o godz. 18.00 – nabożeństwo pierwszopiątkowe.
 8. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy Św. o godz. 18.00 – nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi.
 9. W pierwszą niedzielę miesiąca marca po Mszy Św. o godz. 10.30 – krótka adoracja Najśw. Sakramentu, zaś o godz. 10.00 – różaniec prowadzony przez Koło Żywego Różańca z Brzezin.
 10. Spotkanie parafialnej grupy młodzieżowej w najbliższy piątek ( 3 marca) o godz. 19.00.
 11. Ministrantów zapraszam na zbiórki w najbliższą sobotę (4 marca): o godz. 10.30 – ministranci młodsi i kandydaci, o godz. 11.30 – ministranci starsi.
 12. Próba scholi dziecięcej w najbliższą sobotę (4 marca) o godz. 15.00.
 13. Kolejne spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania będzie w poniedziałek (6 marca) o godz. 19.00.
 14. Dziękuję paniom za sprzątanie w kościoła w minionym tygodniu.
 15. Dziękuję za ofiary składane i przelewane na konto na budowę nowej świątyni: parafianom z Wielgolasu Brzezińskiego (zbierała pani Szałańska) za ofiarę w wys. 2000 zł i (gdzie zbierali pani Karłowska i pan Całka) za ofiarę w wys. 3950 zł oraz z Cisia (zbierali pani Rupniewska i pan Domański) za ofiarę w wys. 5960 zł i (gdzie zbierała pani Kuźniar) za ofiarę w wys. 930 zł.
 16. Księża Biskupi zapraszają na uroczyste otwarcie wyremontowanej Katedry warszawsko-praskiej i wernisaż 10 nowych obrazów Jezusa Miłosiernego namalowanych przez znakomitych malarzy współczesnych – w poniedziałek 27 lutego, godz. 18.00 katedra warszawsko-praska, ul. Floriańska. Na wystawie będzie można zobaczyć współczesne obrazy wykonane według wizji zawartych w „Dzienniczku” św. Faustyny Kowalskiej. Wśród nich obraz, który trafi do naszej parafii pędzla dominikanina Jacka Hajnosa. Wstęp wolny.
 17. Polecam tygodniki katolickie: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Idziemy”.

Ogłoszenia – 19 lutego 2023 r. VII Niedziela Zwykła

 

 1. Dziś po Mszy Św. o godz. 10.30 zapraszam na karnawałowy koncert śpiewaka operowego Karola Skwary (zaśpiewa kilka znanych arii operowych).
 2. W najbliższą środę (22 lutego) przypada Popielec. Rozpoczniemy Wielki Post – czas pokuty, wewnętrznego oczyszczenia i nawrócenia. Msze Św. z obrzędem posypania głów popiołem będą odprawione o godz. 8.00 i 18.00. Tego dnia obowiązuje post ścisły.
 3. Nabożeństwa pasyjne będą odprawiane: Droga Krzyżowa – w piątki Wielkiego Postu o godz. 17.15, Gorzkie Żale – w niedziele Wielkiego Postu o godz. 15.30. Zapraszam.
 4. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w III niedzielę Wielkiego Postu tj. 12 marca. Poprowadzi ks. Marek Paska, proboszcz parafii św. Szczepana w Warszawie na Białołęce.
 5. Dziękuję paniom za sprzątanie w kościoła w minionym tygodniu.
 6. Dziękuję za ofiary składane i przelewane na konto na budowę nowej świątyni. Bóg zapałać
 7. Polecam tygodniki katolickie: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Idziemy”, dla dzieci – „Mały Gość Niedzielny”.

 

 

Ogłoszenia – 12 lutego 2023 r. VI Niedziela Zwykła

 

 1. Dziś są zbierane ofiary do puszek Caritas na rzecz ofiar trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Puszki są wystawione na bocznych ołtarzach.
 2. Próba scholi dziecięcej w najbliższą sobotę, 18 lutego, o godz. 15.00.
 3. W niedzielę, 19 lutego, po Mszy Św. o godz. 10.30 zapraszam na karnawałowy koncert śpiewaka operowego Karola Skwary (zaśpiewa kilka znanych arii operowych).
 4. Dziękuję paniom za sprzątanie w kościoła w minionym tygodniu.
 5. Dziękuję za ofiary składane i przelewane na konto na budowę nowej świątyni. Dziękuję parafianom ze Żwirówki (zbierała pani Osica), z Wielgolasu Brzezińskiego (zbierali pp. Piotrkowicz). Bóg zapałać
 6. Księża Biskupi zapraszają na uroczyste otwarcie wyremontowanej Katedry warszawsko-praskiej i wernisaż 10 nowych obrazów Jezusa Miłosiernego namalowanych przez znakomitych malarzy współczesnych – w poniedziałek 27 lutego, godz. 18.00 katedra warszawsko-praska, ul. Floriańska. Na wystawie będzie można zobaczyć współczesne obrazy wykonane według wizji zawartych w „Dzienniczku” św. Faustyny Kowalskiej. Wśród nich obraz, który trafi do naszej parafii pędzla dominikanina Jacka Hajnosa. Wstęp wolny.
 7. Polecam tygodniki katolickie: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Idziemy”.

Ogłoszenia – 5 lutego 2023 r. V Niedziela Zwykła

 

 1. Dzisiaj ks. proboszcz głosi kazania i zbiera ofiary na budowę nowej świątyni w parafii w Dębem Wielkim
 2. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania – w jutro, 6 lutego, w poniedziałek, o godz. 19.00.

3.. Spotkanie parafialnej grupy „Caritas” – 8 lutego, w najbliższą środę, o godz. 19.00. Zapraszam.

 1. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych będzie w najbliższy czwartek, 9 lutego, o godz. 19.00.
 2. W najbliższą sobotę, 11 lutego, przypada Wspomnienie NMP z Lourdes, zarazem Światowy Dzień Chorych. Podczas Mszy Św. o godz. 18.00 będzie udzielany sakrament namaszczenia chorych. Zgodnie z normami liturgicznymi ten sakrament mogą przyjąć dotknięci poważną chorobą, która postępuje, chorzy, których życie jest zagrożone, ludzie w podeszłym wieku, którzy czują, że opuszczają ich siły. Sakrament ten nie może być udzielany, ani przyjmowany z powodu błahych dolegliwości czy profilaktycznie. Osoba przyjmująca ten sakrament powinna się znajdować w stanie łaski uświęcającej
 3. Dziękuję wszystkim osobom, które w miniony piątek rozebrały dekorację bożonarodzeniową- szopkę i choinki.
 4. Dziękuję paniom za sprzątanie w kościoła w minionym tygodniu.
 5. Dziękuję za ofiary składane i przelewane na konto na budowę nowej świątyni. Dziękuje parafianom: z Brzezin (zbierała pani Konopińska), z Wielgolasu Brzezińskiego, z Wielgolasu Duchnowskiego (zbierała pani Papis). Bóg zapłać. W najbliższą środę o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza Św. w int. ofiarodawców i dobroczyńców naszej parafii z prośbą o Boże błog. w budowie nowej świątyni.
 6. W gablocie przed kościołem i na karteczkach na stoliku z prasą możemy zapoznać się z informacją o możliwości przekazania 1,5% podatku na rehabilitację Piotrusia Wtulicha, niepełnosprawnego chłopca z naszej wspólnoty parafialnej. Również możemy przynosić nakrętki i zostawiać w kruchcie kaplicy wspierając niepełnosprawną Amelkę.
 7. Za tydzień będą zbierane ofiary do puszek na rzecz dzieł prowadzonych przez „Caritas” naszej diecezji.
 8. W niedzielę, 19 lutego, za dwa tygodnie, po Mszy Św. o godz. 10.30 zapraszam na karnawałowy koncert śpiewaka operowego Karola Skwary (zaśpiewa kilka znanych arii operowych).
 9. Polecam tygodniki katolickie: „Gość Niedzielny” i „Idziemy”.

 

Ogłoszenia – 29 stycznia 2023 r. IV Niedziela Zwykła

 

 1. Dzisiaj ks. proboszcz głosi kazania i zbiera ofiary na budowę nowej świątyni w parafii p/w Narodzenia NMP w Warszawie na Płudach
 2. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. i ich rodziców zapraszam na Msze Św. o godz. 18.00: dzieci ze Szkoły Podstawowej w Cisiu – jutro, w poniedziałek, (30 stycznia), zaś dzieci ze Szkoły Podstawowej w Brzezinach – w najbliższy czwartek, 2 lutego. Po Mszach Św. dzieci otrzymają modlitewniki.
 3. Spotkanie grupy synodalnej będzie w najbliższy czwartek, 2 lutego, o godz. 19.00.
 4. Najbliższy czwartek, 2 lutego, przypada Święto Ofiarowania Pańskiego (Matki Bożej Gromnicznej). Msze Św. będą odprawiane o godz. 8.00 i 18.00. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty 15 min. przed Mszą Św. Tego dnia ofiary z tacy będą przeznaczone na zakony klauzurowe.
 5. W pierwszy czwartek miesiąca adoracja Najśw. Sakramentu po Mszy Św wieczornej do godz. 20.00. W pierwszy piątek miesiąca przed południem odwiedzę osoby chore z Komunią Św. Proszę o zgłoszenia. W pierwszy piątek adoracja Najśw. Sakramentu i możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 17.00. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy Św odmówimy litanię loretańską.
 6. W najbliższy piątek po Mszy Św. będziemy rozbierać choinki i szopkę bożonarodzeniową. Proszę o pomoc osoby dysponujące czasem.
 7. Kolejne spotkanie grupy młodzieżowej – w najbliższy piątek o godz. 19.00.
 8. Próba scholi dziecięcej – w najbliższą sobotę (4 lutego) o godz. 15.00.
 9. Za tydzień, 5 lutego, w pierwszą niedzielę miesiąca po Mszy Św. o godz. 10.30 – krótka adoracja Najśw. Sakramentu. O godz. 10.00 różaniec prowadzony przez Koło Żywego Różańca z wielgolasu Duchnowskiego.
 10. Kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania będzie 6 lutego, w poniedziałek, o godz. 19.00.
 11. Spotkanie parafialnej grupy „Caritas” 8 lutego, w środę, o godz. 19.00.
 12. Dziękuję paniom za sprzątanie w kościoła w minionym tygodniu.
 13. Dziękuję za ofiary przelewane na konto na budowę nowej świątyni. Przypominam o lutowej zbiórce na budowę nowej świątyni. Bóg zapłać.
 14. Zakończyła się wizyta duszpasterska zwana „kolędą”. Dziękuję za wszystkie spotkania w minionym tygodniu, wspólną modlitwą, okazywaną życzliwość, składane ofiary. Dziękuję osobom, które po mnie przyjeżdżały, odwoziły, podwoziły: paniom: Stanisławie Komorowskiej, Agnieszce Bałut, Marii Górskiej, panom: Michałowi Gryzowi i Henrykowi Matusikowi. Jeżeli ktoś z różnych względów nie mógł spotkać się podczas wizyty kolędowej w wyznaczonym terminie, może umówić się na spotkanie: w kancelarii,  telefonicznie lub mailowo.
 15. Polecam tygodniki katolickie: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Idziemy”, miesięcznik – „Różaniec”, dla dzieci – „Anioł Stróż”.

 

 

Ogłoszenia – 22 stycznia 2023 r. III Niedziela Zwykła

 

 1. Dzisiaj ks. proboszcz głosi kazania i zbiera ofiary na budowę nowej świątyni w parafii p/w św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim.
 2. Dziękuję paniom za sprzątanie w kościoła w minionym tygodniu, dziękuję panu Zbigniewowi Konowrockiemu za odśnieżenie parkingu.
 3. Dziękuję za ofiary przelewane na konto na budowę nowej świątyni. Bóg zapłać.
 4. Polecam tygodniki katolickie: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Idziemy”.
 5. Trwa wizyta duszpasterska zwaną „kolędą”. Dziękuję za wszystkie spotkania w minionym tygodniu, wspólną modlitwą, okazywaną życzliwość, składane ofiary. Dziękuję osobom, które po mnie przyjeżdżały, odwoziły, podwoziły. Dziękuję panom: Pawłowi Kurkowi, Janowi Skolimowskiemu, Dawidowi Gałowskiemu, Krzysztofowi Gańko, Tadeuszowi Izdebskiemu i Stanisławowi Góreckiemu za podwożenie od domu do domu podczas kolędy. Szczegółowy program ostatniego tygodnia kolędy jest dostępny w gablotach i na stronie internetowej parafii. Proszę rodziny katolickie, które w ostatnim czasie zamieszkały na terenie naszej parafii i jeszcze nie przyjmowały księdza po kolędzie, o zgłoszenie osobiście, mailowo lub telefonicznie. Jest to pomocą w organizacji „kolędy”.