Ogłoszenia – 19 września 2021 r. – XXV Niedziela Zwykła

 

  1. Dzisiaj gościmy w naszej parafii o. Jerzego Wilka z Zakonu Kamilianów, który przez wiele lat pracował na misjach na Madagaskarze. Po Mszach Św. możemy wesprzeć szpital dla trędowatych prowadzony na Madagaskarze przez kamilianów.
  2. Dzisiaj ks. proboszcz głosi kazania i zbiera ofiary na budowę nowej świątyni w sanktuarium św. Józefa w Warszawie na Kole.
  3. Dziękuję paniom za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu.
  4. Dziękuję za ofiary przelewane na konto parafii na budowę nowej świątyni. Dziękuję za bezimienną ofiarę w wysokości. 5 tys. zł. Bóg zapłać.
  5. Polecam tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Idziemy”.
  6. Pary, które w najbliższym czasie planują sakrament małżeństwa informuję, że kurs przedmałżeński rozpocznie się 2 października (sobota) o godz. 19.00 w par. Halinów w salce katechetycznej.
  7. Za tydzień, w niedzielę, ofiarą do puszek będzie można wesprzeć uchodźców z Afganistanu.
  8. W naszej parafii odbędą się rekolekcje zakończone uroczystym osobistym Aktem Ofiarowania siebie Jezusowi Chrystusowi przez ręce Maryi wg „Traktatu o doskonałym nabożeństwie do NMP” św. Ludwika Maria Grignion de Montfort. 33-dniowe przygotowania poprowadzi Wspólnota Duchowych Niewolników Maryi AD IESUM PER MARIAM. Wspólne nabożeństwa rekolekcyjne będą odbywały się raz w tygodniu. Zapisy, materiały rekolekcyjne i niezbędne szczegóły zostaną przekazane na spotkaniu organizacyjnym 5 października po Mszy św. o g.18.00. Zapraszamy każdego, kto pragnie przez Maryję doświadczyć głębszego spotkania z Bogiem.