Ogłoszenia – 14 stycznia 2024 r. II Niedziela Zwykła

1.Dziękuję paniom Agnieszce Marczak i Katarzynie Łokietek oraz uczniom ze szkoły w Cisiu za wystawienie jasełek w ubiegłym tygodniu. Dziękuję p. Janowi Papisowi za zorganizowanie spotkania opłatkowego samorządowców.
2. Dziękuję osobom sprzątającym kaplicę w minionym tygodniu. Dziękuję p. Zbigniewowi Konowrockiemu za wczorajsze odśnieżenie parkingu.
3. Dziś po Mszy Św. o godz. 10.30 zapraszamy wraz p. Grażyną Tul, organistką na wspólne śpiewanie kolęd.
4. W styczniu kancelaria parafialna ze względu na „kolędę” jest czynna tylko bezpośrednio po Mszy Św.
5. W najbliższy wtorek, szesnastego dnia miesiąca, po mszy św. o godz. 8.00 odmówimy litanię do św. Jana Pawła II w intencji świętości rodzin i szacunku do życia ludzkiego.
6. Zbiórka zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych odbędzie się 19 stycznia (najbliższy piątek) o godz.9.00 na parkingu kościelnym. Zbiórkę prowadzi Green Office Ecologic oraz Stowarzyszenie Dobrych Inicjatyw „Pro Missio”. Dochód ze zbiórki przeznaczony na rzecz misji.
7. Polecam tygodniki katolickie: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Idziemy”.
8. Sprawozdanie z Parafialnego Balu Karnawałowego.
9. Trwa wizyta duszpasterska zwaną „kolędą”. Bardzo dziękuję za wszystkie spotkania w minionym tygodniu, wspólną modlitwą, okazywaną życzliwość, składane ofiary. Dziękuję osobom, które po mnie przyjeżdżały, odwoziły, podwoziły. Dziękuję panu Janowi Skolimowskiemu za podwożenie od domu do domu podczas kolędy. Szczegółowy program jest dostępny w gablotach i na stronie internetowej parafii. Proszę rodziny katolickie, które w ostatnim czasie zamieszkały na terenie naszej parafii i jeszcze nie przyjmowały księdza po kolędzie, o zgłoszenie osobiście, mailowo lub telefonicznie. Program kolędy.