Ogłoszenia – 21 stycznia 2024 r. III Niedziela Zwykła

1.Dzisiaj ks. proboszcz głosi kazania i zbiera ofiary na budowę nowej świątyni w parafii Narodzenia NMP w Warszawie-Płudach
2. Dziękuję osobom sprzątającym kaplicę w minionym tygodniu oraz Zbigniewowi Konowrockiemu za odśnieżenie parkingu kościelnego.
3. W styczniu kancelaria parafialna ze względu na „kolędę” jest czynna tylko bezpośrednio po Mszy Św.
4. W gablocie przed kościołem i na karteczkach na stoliku z prasą możemy zapoznać się z informacją o możliwości przekazania 1,5% podatku na rehabilitację Piotrusia Wtulicha oraz Jasia Konowrockiego, niepełnosprawnych chłopców z naszej wspólnoty parafialnej. Również możemy przynosić nakrętki i zostawiać w kruchcie kaplicy wspierając niepełnosprawną Amelkę.
5. Polecam tygodniki katolickie: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Idziemy”, dla dzieci – „Mały Gość Niedzielny”.
6. Trwa wizyta duszpasterska -„kolęda”. Bardzo dziękuję za wszystkie spotkania w minionym tygodniu, wspólną modlitwą, okazywaną życzliwość, składane ofiary. Dziękuję osobom, które po mnie przyjeżdżały, odwoziły, podwoziły. Dziękuję Witoldowi Łukasiakowi, Pawłowi Kurkowi, Markowi Kulasowi, Grzegorzowi Brama i Mirosławowi Roś za podwożenie od domu do domu podczas kolędy. Szczegółowy program jest dostępny w gablotach i na stronie internetowej parafii. Proszę rodziny katolickie, które jeszcze nie przyjmowały księdza po kolędzie, o zgłoszenie osobiście, mailowo lub telefonicznie.