27 I 2013 – III Niedziela zwykła

 1. Obecnie przeżywamy okres zwykły w roku liturgicznym. Dzisiaj III NIEDZIELA ZWYKŁA.
 2. 23 stycznia po ciężkiej chorobie zmarł Ks. Prymas Kardynał Józef Glemp. Od soboty trwają uroczystości pogrzebowe. W poniedziałek o godz. 11 w Archikatedrze Warszawskiej odbędzie się Msza św. pogrzebowa i złożenie ciała w podziemiach katedry.
 3. W naszej świątyni będziemy modlić się w intencji Ks. Kardynała w poniedziałek o godz. 18.00.
 4. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie dla przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
 5. W piątek przypada I piątek miesiąca. Od godz. 17.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość spowiedzi.
 6. Do chorych udam się w piątek od godz. 9.00. Proszę o zgłaszanie chorych.
 7. W sobotę przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz. 10.30 i 18.00. Przynosimy świece do pobłogosławienia.
 8. W tym dniu taca przeznaczona jest na zakony klauzurowe.
 9. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 wystawienie i adoracja Najświętszego sakramentu z racji I niedzieli miesiąca.
 10. W dniach 8 i 9 marca w naszej parafii będziemy przeżywali nawiedzenie Figury Matki Bożej Loretańskiej, która peregrynuje w naszej diecezji z racji przeżywanego obecnie Roku Wiary.
 11. Na stoliku w kruchcie wyłożone są gazety. Zachęcam do lektury.
 12. Składam serdeczne Bóg zapłać panu Markowi Radzikowskiemu oraz panu Zbyszkowi Konowrockiemu za odśnieżenie terenu wokół świątyni.
 13. Dziękuję Straży Pożarnej z Cisia za usunięcie śniegu z dachu naszej świątyni.
 14. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom sprzątającym w tym tygodniu w naszej świątyni.