17 VI 2018 – XI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy XI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
2. Zapraszam do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw czerwcowych. W tygodniu po Mszy św. wieczornej a w niedzielę o godz. 15.30.
3. W czerwcu jest kolejna zbiórka ofiar na budowę kościoła. W tej chwili na placu budowy zostały wylewane słupy w centralnej części kościoła następnie będą wznoszone mury z cegły. Dziękuję mieszkańcom Wielgolasu Brzezińskiego (p. Barbara Karłowska) za ofiarę 3600, mieszkańcom Wielgolasu Brzezińskiego (p. Joanna Piotrkowicz) 560 zł.. mieszkańcom Desna 1780, mieszkańcom Cisia ( p. Rupniewska i p. Domański) 7910 zł. Składam serdeczne Bóg zapłać za wplacane ofiary na konto parafialne.
4. W dniu dzisiejszym Ks proboszcz głosi kazania i zbiera ofiary na budowę kościoła w parafii Dębe Wielkie.
5. W dniu dzisiejszym zbiórka do puszek na stypendia dla księży studiujących za granicą.
6. W czwartek o godz. 8.00 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Serdecznie zapraszam dzieci, nauczycieli, rodziców, pracowników szkoły do wspólnego dziękczynienia za czas nauki z prośbą o Boże błogosławieństwo na czas wakacji.
7. W następną niedzielę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
1. Parafialny Zespół Caritas zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich wiernych naszej parafii o pomoc w zbiórce nakrętek plastikowych dla niepełnosprawnego HUBERTA.
2. Na stoliku w kruchcie wyłożona jest prasa katolicka. Zachęcam do lektury.
3. Składam serdeczne Bóg Zapłać paniom, które sprzątały w naszej świątyni.