24 VI 2018 – XII NIEDZIELA – UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA ŚW. JANA CHRZCICIELA

1. Przeżywamy XII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
2. Zapraszam do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw czerwcowych. W tygodniu po Mszy św. wieczornej a w niedzielę o godz. 15.30.
3. W czerwcu jest kolejna zbiórka ofiar na budowę kościoła. Dziękuję mieszkańcom Wielgolasu Brzezińskiego Osiedle ( p. J. Szałańska) za ofiarę 2100 zł., mieszkańcom Brzezin ( p. Kińska) za ofiarę 1030 zł., mieszkańcom Wielgolasu Brzezińskiego (p. Marta Suchocka i Emilia Tkaczyk) 1750 zł.
4. W dniu dzisiejszym Ks proboszcz głosi kazania i zbiera ofiary na budowę kościoła w parafii św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim.
5. W piątek przypada uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła. W tym dniu przypada odpust parafialny w Dębem Wielkim.
6. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz procesja eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca.
7. Rozpoczął się okres wakacyjny. Wszystkim udającym się na wypoczynek życzę miłych spokojnych wakacji, odkrywania piękna świata. Pamiętajmy również by ten czas przeżywać w bliskości Pana Boga.
1. Parafialny Zespół Caritas zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich wiernych naszej parafii o pomoc w zbiórce nakrętek plastikowych dla niepełnosprawnego HUBERTA.
2. Na stoliku w kruchcie wyłożona jest prasa katolicka. Zachęcam do lektury.
3. Składam serdeczne Bóg Zapłać paniom, które sprzątały w naszej świątyni