14 IX 2014 – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. PRZEŻYWAMY XXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
  2. W dniu dzisiejszym  przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. O godz. 15.00 mieszkańcy Wielgolasu Brzeżińskiego zbiorą się przy Krzyżu ustawionym przy drodze krajowej aby uczestniczyć w obrzędzie poświęcenia.
  3. Bardzo serdecznie pragnę podziękować inicjatorom postawienia nowego Krzyża: Adamowi Lipka, Mariuszowi Wierzbickiemu. Grzegorzowi Juścińskiemu, Janowi Skolimowskiemu.
  4. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie dla przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa.
  5. W tym tygodniu zostały już zakończone prace przy odnowie naszej świątyni. Deski są oczyszczone a następnie na nowo pomalowane, aby w ten sposób zabezpieczyć naszą świątynię na kilka lat. Składam serdeczne Bóg zapłać panu Janowi Skolimowskiemu z Wielgolasu Brzezińskiego, panu Sylwestrowi Mucha z Wielgolasu Brzezińskiego oraz panu Janowi Skolimowskiemu z Desna z wykonaną pracę.
  6. 21 września (niedziela) po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie dla rodziców i dzieci klas III (dzieci przystępujące do I komunii).
  7. Można zamawiać intencje na przyszły rok.
  8. PZC otrzymał różnego rodzaju żaluzje. Ktokolwiek chciałby w domu w okno założyć żaluzje proszę się zgłaszać się do pań z CARITASU.
  9. Na stoliku w kruchcie wyłożone są gazety.
  10. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom, które sprzątały w naszej świątyni.