Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego 2021

1. Parafianom oraz gościom życzę, aby Pan Jezus zmartwychwstały rozradował wszystkich, napełnił nadzieją w tym trudnym czasie oraz pokojem serca. Błogosławionych Świąt Wielkanocnych!
2. Ze względu na panujący stan pandemii oraz obowiązujące restrykcje sanitarne, proszę pamiętać o obowiązku ich zachowania, tj. odległość między osobami oraz obowiązek zakrywania ust i nosa. Ze względu na wprowadzone obostrzenia sanitarne przez władze państwowe, aktualny limit wiernych mogących przebywać w kościele to 8 osób.
3. W Poniedziałek Wielkanocny Msze Św. będą odprawiane o godz. 8.00, 10.30 i 16.00.
4.Niedzielę Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00 pomodlimy się Koronką do Miłosierdzia Bożego. Do Mszy Św. o godz. 16.00 – adoracja Najśw. Sakramentu.
5. W Niedzielę Miłosierdzia Bożego podczas Mszy Św. o godz.16.00 odbędzie się liturgiczny obrzęd wprowadzenia nowego proboszcza.
6. Dziękuję ks. Józefowi Sobierajowi, za jego służbę i gorliwość, za zastępowanie mnie podczas choroby. Bóg zapłać. Dziękuję także ks. Dziekanowi Sławomirowi Żarskiemu za troskę, pomoc i życzliwe zainteresowanie oraz ks. Maciejowi Miętkowi, vicekanclerzowi naszej Kurii, za zastępstwo podczas mojej choroby, w Wielki Czwartek i w Wielki Piątek.
7. Dziękuję panu Janowi Skolimowskiemu za wszelką pomoc i życzliwość.
8. Dziękuję ministrantom za liturgiczne przygotowanie obchodów Wielkiego Tygodnia.
9. Dziękuję Kościołowi Domowemu za przygotowanie ciemnicy i Grobu Pańskiego.
10. Dziękuję pani Małgorzacie Śmiech z Wielgolasu Duchnowskiego za dekoracje kwiatowe.
11. Dziękuję pani Henryce Piotrkowicz za przygotowanie ołtarzy.
12. Dziękuję asyście przy baldachimie, bielankom, sypaczkom, Kółkom Rożańcowym, Straży Pożarnej.
13. Dziękuję paniom z Caritasu za przygotowanie paczek dla biednych rodzin naszej parafii.
14. Dziękuję paniom za posprzątanie kościoła. Bóg zapłać wszystkim za serce i zaangażowanie!
15. Dziękuję tym parafianom, którzy wpłacają swoje ofiary na konto parafialne na koszty związane z utrzymaniem parafii oraz budowę kościoła. W tej chwili prowadzone są prace przy stawianiu rusztowań.
16. W każdą 2. środę miesiąca jest sprawowana Msza Święta w intencji ofiarodawców oraz z prośbą o błogosławieństwo dla budowy naszej świątyni.