Ogłoszenia parafialne, 14 Niedziela Zwykła, dn. 03.07.2022

1. Dzisiaj Ks. proboszcz głosi kazania i zbiera ofiary na budowę kościoła w par. św. Antoniego w Mińsku Maz.
2. Dziękuję paniom za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu.
3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Adoracja Najśw. Sakramentu będzie po Mszy Św. o godz. 18.00 do godz. 20.00.
4. Pielgrzymi wyjeżdżający w najbliższą sobotę ( 9 lipca) na Jasną Górę zbierają się o godz. 5.50 rano na placu kościelnym. Wyjazd o godz. 6.00. Proszę o zabranie śpiewników. Są jeszcze wolne miejsca.
5. Dziękuję za ofiary na budowę nowej świątyni: ks. Robertowi Kowalskiemu za ofiarę wysokości 1 tys. zł. oraz za ofiary przelewane na konto. Bóg zapłać.
6. Organizatorzy Praskiej Pielgrzymki Pieszej (Pomocników Maryi Matki Kościoła) zapraszają do udziału w pielgrzymce na Jasną Górę, która w tym roku odbędzie się pod hasłem: „Błogosławiony Prymas Wyszyński naszym duchowym ojcem”. Jest to jedyna pielgrzymka z naszej diecezji, która udaje się na Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej obchodzonej w dniu 26 sierpnia. Pielgrzymka rozpoczyna się Mszą Świętą 16 sierpnia 2022 w Parafii Konkatedralnej na Kamionku o godz. 6.00. Zapisy na tegoroczną Pielgrzymkę będą odbywały się w budynku parafialnym konkatedry przy ul. Grochowskiej 365 w Warszawie w dniach 7, 14 i 15 sierpnia w godzinach 17.00-19.00. Istnieje również możliwość zgłoszenia chęci uczestnictwa w pielgrzymce przez Internet. Szczegółowe informacje znajdują się w gablocie.
7. Polecam tygodniki katolickie: Gość Niedzielny, Niedziela, Idziemy.