Ogłoszenia – 7 stycznia 2024 r. Niedziela Chrztu Pańskiego

1.Dziękuję rodzinom z kręgów Kościoła Domowego za przygotowanie wczorajszego mini – orszaku Trzech Króli oraz Elżbiecie Uksa, Dorocie Przybysz i Markowi Kulasowi za zorganizowanie Parafialnego Balu Karnawałowego.
2. Dziś po Mszy Św. o godz. 10.30 zapraszam na jasełka przygotowane przez uczniów i nauczycieli ze SP w Cisiu.
3. W styczniu kancelaria parafialna ze względu na „kolędę” jest czynna tylko bezpośrednio po Mszy Św.
4. Dziękuję osobom sprzątającym kaplicę w minionym tygodniu.
5. W najbliższą środę o godz. 18.00 Msza Św. będzie ofiarowana w int. ofiarodawców i dobroczyńców naszej parafii oraz o Boże błogosławieństwo w budowie nowej świątyni. Bóg zapłać.
6. Polecam tygodniki katolickie: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Idziemy”.
7. Trwa wizyta duszpasterska zwaną „kolędą”. Bardzo dziękuję za wszystkie spotkania w minionym tygodniu, wspólną modlitwą, okazywaną życzliwość, składane ofiary. Dziękuję osobom, które po mnie przyjeżdżały, odwoziły, podwoziły. Dziękuję panom Janowi Papisowi, Zbigniewowi Konowrockiemu i Andrzejowi Polakowi za podwożenie od domu do domu podczas kolędy. Szczegółowy program jest dostępny w gablotach i na stronie internetowej parafii. Proszę rodziny katolickie, które w ostatnim czasie zamieszkały na terenie naszej parafii i jeszcze nie przyjmowały księdza po kolędzie, o zgłoszenie osobiście, mailowo lub telefonicznie.