Ogłoszenia – 31 października 2021 r., XXXI Niedziela Zwykła

 

 1. Jutro przeżywamy Uroczystość Wszystkich Świętych (1 listopada). Msze św. będą odprawiane o godz. 8.00, 10.00 (!) i 16.00. Po Mszy Św. o godz. 10.00 będzie procesja z modlitwą za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych.
 2. We Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych czyli Dzień Zaduszny (2 listopada) msze św. będą odprawiane o godz. 8.00 i 18.00. Po obu mszach św. – procesje z modlitwą za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych.

Na stoliku z gazetami wyłożone są kartki, na których możemy wypisywać imiona i nazwiska naszych zmarłych, za których będziemy modlić się w wypominkach jednorazowych i rocznych.

 1. W dniach od 1 do 8 listopada możemy uzyskać odpust zupełny i ofiarować za dusze w czyśćcu cierpiące (jeden raz w ciągu dnia). Warunkami zyskania odpustu w tych dniach jest: stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii Św., modlitwa w intencjach Ojca Św., brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu oraz pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwa choćby w myśli za zmarłych.
 2. Kolejne spotkanie modlitewne uczestników rekolekcji „33 dni. Ad Iesum per Mariam” odbędzie się w najbliższy wtorek, w Dzień Zaduszny. Po Mszy Św i procesji z modlitwą za zmarłych będzie adoracja Najśw. Sakramentu i konferencja.
 3. W pierwszy czwartek miesiąca – adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00.
 4. W pierwszy piątek miesiąca przed południem pojadę z Komunią Św. do osób chorych. Po południu spowiedź i adoracja Najśw. Sakramentu będzie od godz. 17.00 i zostanie zakończona litanią do Najśw. Serca Pana Jezusa.
 5. W pierwszą sobotę miesiąca po Mszy Św. o godz. 18.00 – nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.
 6. W sobotę zapraszam na próbę scholi dziecięcej o godz. 15.00 w kaplicy, tego samego dnia o godz. 11.00 zapraszam na zbiórkę ministrantów młodszych, zaś o godz. 12.00 – kandydatów na ministrantów.
 7. Dziękuję paniom za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu.
 8. Dziękuję za ofiary przelewane na konto parafii na budowę nowej świątyni. Bóg zapłać.
 9. Polecam tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Idziemy”.

12. Kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania będzie 8 listopada, w poniedziałek, o godz. 19.00.