Ogłoszenia – 27 lutego 2022 r. VIII Niedziela Zwykła

 

 1. Dzisiaj ostatnia Msza św. o godz. 12.00. W marcu tej mszy św. nie będzie.
 2. Dzisiaj i w Środę Popielcową można złożyć ofiary do puszek na rzecz uchodźców wojennych z Ukrainy. Puszki są wystawione na ołtarzach bocznych.
 3. Dzisiaj ks. proboszcz głosi kazania i zbiera ofiary na budowę nowej świątyni w par. Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu.
 4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania będzie w poniedziałek za tydzień, 28 lutego, o godz. 19.00
 5. Dzieci przygotowujące się do pełnego uczestnictwa we Mszy Św. zapraszam w tym tygodniu na Msze Św. o godz. 18.00, po Mszy Św. dzieci otrzymają modlitewniki: poniedziałek – dzieci z SP w Brzezinach, w czwartek – dzieci z SP w Cisiu.
 6. W najbliższą środę (2 marca) przypada Popielec. Msze Św. z obrzędem posypania głów popiołem. będą odprawiane o godz. 8.00 i 18.00. Tego dnia obowiązuje post ścisły.
 7. W pierwszy czwartek miesiąca adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00
 8. W piątki Wielkiego Postu nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.15. Najbliższy piątek jest pierwszym w miesiącu marcu. Rano pojadę z Komunią Św. do osób chorych. Proszę o zgłoszenia. Tego dnia możliwość przystąpienia do sakramentu pokuty od godz. 16.30. Nabożeństwo wynagradzające Najśw. Sercu Pana Jezusa po Mszy Św. o godz. 18.00.
 9. W pierwszą sobotą miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po Mszy Św. o godz. 18.00.
 10. Próba scholi dziecięcej w najbliższą sobotę o godz. 15.00
 11. W pierwszą niedzielę marca, 6 marca, o godz. 10.00 różaniec prowadzony przez Koło Żywego Różańca z Brzezin. Tego dnia Nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.30.
 12. W dniach od 3 do 11 marca będziemy modlić się Nowenną do św. Andrzeja Boboli (w czterechsetną rocznicę świeceń kapłańskich) w int. pokoju na świecie oraz w int. powołań.
 13. Rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w V niedzielę Wielkiego Postu tj. 3 kwietnia. Będzie to również dzień wizytacji ks. bp Jacka Grzybowskiego w naszej parafii.
 14. Dziękuję paniom za sprzątanie w kościoła w minionym tygodniu.
 15. Dziękuję za ofiary składane i przelewane na konto na budowę nowej świątyni. Bóg zapłać.
 16. Polecam tygodniki katolickie: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Idziemy”, dla dzieci – „Mały Gość Niedzielny”