31 I 2021 – IV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj przypada IV NIEDZIELA ZWYKŁA
2. Dziękuję tym wszystkim parafianom, którzy uczestniczyli we Mszy św. kolędowej. Uczestniczyło około połowy parafian, rozdanych zostało około 350 karnetów kolędowych. Dziękuję za wspólną modlitwę oraz za złożony dar kolędowy, przeznaczony na budowę nowego Kościoła.
3. We wtorek przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz. 8.00, i 18.00. Podczas Mszy św. obrzęd błogosławieństwa świeć. Tego dnia taca przeznaczona na zakony klauzurowe.
4. W czwartek po Mszy św. o godz. 18.00 wystawienie i adoracja najświętszego Sakramentu do godz. 21.00 z racji I czwartku miesiąca.
5. W piątek od godz. 17.00 wystawienie i adoracja najświętszego sakramentu oraz możliwość spowiedzi z racji I piątku miesiąca.
6. W sobotę po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP z racji I soboty miesiąca.
7. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca.
8. Dziękuję tym parafianom, którzy wpłacają swoje ofiary na konto parafialne na koszty związane z utrzymaniem parafii oraz na budowę kościoła.
9. W każdą 2 środę miesiąca będzie sprawowana Msza św. w intencji ofiarodawców oraz z prośbą o błogosławieństwo dla budowy naszej świątyni.
10. Dziękuję panu Zbigniewowi Konowrockiemu wraz z synem za odśnieżanie terenu przy kościele.
11. W kruchcie na stoliku wyłożona jest prasa katolicka. Zachęcam do lektury.
12. Dziękuję paniom, które sprzątały w naszej świątyni.