28 I 2018 – IV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy IV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
2. W czwartek po Mszy św. wieczornej wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00 z racji I czwartku miesiąca.
3. W piątek 2 lutego przypada święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o godz. 8.00 i 18.00. Podczas każdej Mszy św. obrzęd błogosławieństwa świec.
4. W piątek od godz. 17.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość spowiedzi z racji I piątku miesiąca. Do chorych udam się w piątek od godz. 9.00. Proszę o zgłaszanie chorych.
5. W sobotę po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
6. W niedzielę po Mszy św. o godz. 10,30 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca.
7. W następną niedzielę po Mszy o godz. 10.30 spotkanie dla rodziców i dzieci klas III.
8. W dniu dzisiejszym Ks. proboszcz głosi kazania i zbiera ofiary na budowę Kościoła w par. Dębę Wielkie.
9. Składam serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na budowę kościoła podczas kolędy, dziękuję również za podwożenie podczas kolędy panu Leszkowi Gomulskiemu. pani Małgorzacie Konopińskiej, panu Henrykowi Gańko, Zbigniewowi Szmidt, Jerzemu Szulc.
10. Policja zwraca się z prośba do osób starszych, aby zwracano szczególną uwagę na osoby, które próbują wyłudzić pieniądze „NA WNUCZKA”.
11. Parafialny Zespół Caritas zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich wiernych naszej parafii o pomoc w zbiórce nakrętek plastikowych dla niepełnosprawnego HUBERTA. Środki finansowe uzyskane ze sprzedaży będą przeznaczone w całości na zakup sprzętu rehabilitacyjnego i rehabilitację Huberta. Rodzice składają serdeczne podziękowanie tym wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję.
12. Na stoliku w kruchcie wyłożona jest prasa katolicka. Zachęcam do lektury.
13. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom, które sprzątały w naszej świątyni.