17 I 2021 – II NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

  1. Dzisiaj przypada II NIEDZIELA ZWYKŁA
  2. W dniu wczorajszym w Poświętnem odbył się pogrzeb mojej mamy Anny Twarowskiej. Dziękuję tym, którzy uczestniczyli w uroczystości pogrzebowej. Również dziękuję tym, którzy w swoich domach modlili się w intencji mojej mamy prosząc o łaskę życia wiecznego. 24 stycznia w naszym kościele o godz. 13.30 będzie odprawiona Msza św. za zmarłą Śp. Annę.
  3. Rozpoczyna się tydzień modlitw o jedność chrześcijan pod hasłem „ Trwajcie w miłości mojej a przyniesiecie owoc”.
  4. W środę 20 stycznia przypada 3 rocz. Ingresu Pasterza Diecezji Romualda Kamińskiego.
  5. W tym roku w związku z obostrzeniami nie odbędzie się kolęda w tradycyjnej formie. Na stronie parafialnej jest umieszczony program Mszy św. dla poszczególnych miejscowości i ulic. Będzie to nasze wspólne spotkanie w ramach wizyty duszpasterskiej.
  6. Dziękuję mieszkańcom Wielgolasu Brzezińskiego za obecność na Mszy św. oraz za wspólną modlitwę i złożony dar kolędowy. Program Mszy św. jest na stronie internetowej parafii oraz na tablicy ogłoszeń.
  7. Dziękuję tym parafianom, którzy wpłacają swoje ofiary na konto parafialne na koszty związane z utrzymaniem parafii oraz na budowę kościoła.
  8. W każdą 2 środę miesiąca będzie sprawowana Msza św. w intencji ofiarodawców oraz z prośbą o błogosławieństwo dla budowy naszej świątyni.
  9. W kruchcie na stoliku wyłożona jest prasa katolicka. Zachęcam do lektury.
  10. Dziękuję paniom, które sprzątały w naszej świątyni.