Ogłoszenia parafialne, XII Niedziela Zwykła, dn. 25.06.2023

 

  1. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego wypoczynku przypominając zarazem o wytrwaniu w wierności Panu Bogu w praktykowaniu codziennej modlitwy, życiu sakramentalnym i niedzielnej Eucharystii. Ten apel kierujemy szczególnie do rodziców, by zadbali o życie religijne swoje i swoich dzieci.
  2. Dzisiaj ks. proboszcz głosi kazania i zbiera ofiary na budowej nowej świątynii w parafii Narodzenia NMP w Warszawie-Płudach.
  3. Jutro, w poniedziałek, spotkanie grupy synodalnej o godz. 19.00.
  4. Młodzież wyjeżdżająca w najbliższy wtorek na spływ kajakowy rzeką Liwiec spotyka się o godzinie 8.50 przy kaplicy. Wyjazd o godz. 9.00.
  5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca. Po mszy św. o godz. 18.00 będzie nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Maryi.
  6. Za tydzień w pierwszą niedzielę miesiąca lipca: o godz. 10.00 – różaniec prowadzony przez II i IV Róże Różańcowe Rodziców, a po mszy św. o godz. 10.30 – procesja eucharystyczna.
  7. W poniedziałek rozpoczną się msze gregoriańskie za śp. ks. Grzegorza Kalwarczyka, dobroczyńcy naszej parafii. Zachęcam do modlitwy w intencji zmarłego.
  8. Dziękuję paniom za sprzątanie kaplicy w minionym tygodniu.
  9. Dziękuję za przekazanie ofiar na budowę nowej świątyni: parafianom z Cisia – Zakolej , ze Żwirówki, z Desna, z Wielgolasu Brzezińskiego (gdzie zbierali pani Karłowska i pan Całka) – 3950 zł, z Cisia. Dziękuję za ofiary przelewane na konto. Bóg zapłać. W minionym tygodniu została zapłacona ostatnia rata z długu wobec wykonawcy za ubiegłoroczne wykonanie sklepienia w nowobudowanej świątyni.
  10. Polecam tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Idziemy”.