Ogłoszenia parafialne, XI Niedziela Zwykła, dn. 18.06.2023

 

  1. Zapraszam do udziału w nabożeństwach czerwcowych
  2. Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek na rzecz parafii św. Augustyna w Sierra Leone w Afryce prowadzonej przez księży z naszej diecezji.
  3. Jutro, w poniedziałek, 19 czerwca, spotkanie kandydatów do bierzmowania o godz. 19.00
  4. Panie z grupy parafialnej grupy Caritas zapraszam na spotkanie w najbliższą środę, 21 czerwca, o godz. 19.00.
  5. Msza Św. na zakończenie roku szkolnego będzie odprawiona w najbliższy piątek, 23 czerwca, o godz. 8.00. Zapraszam dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli. Możliwość spowiedzi w czwartek w godz. 17.30 – 18.00 oraz w piątek w godz. 7.30-8.00.
  6. Młodzież zapraszam na jednodniowy spływ kajakowy rzeką Liwiec, we wtorek 27 czerwca. Koszt 70 zł. Wyjazd o godz. 9.00. Zapisy u ks. proboszcza.
  7. Dziękuję paniom za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Dziękuję panom Janowi Skolimowskiemu oraz Edwardowi Gańko za prace wykonane przy kościele oraz właścicielom sklepu Centrum Ogrodzeń z Wielgolasu Brzezińskiego za podarowany materiał. Dziękuję p. Henryce Piotrkowicz.
  8. Dziękuję za przekazanie ofiar na budowę nowej świątyni: parafianom z Wielgolasu Brzezińskiego (gdzie zbierała p. J. Szałańska). Dziękuję także za ofiary przelewane na konto. Bóg zapłać.
  9. Już dzisiaj zapraszam do udziału w odpuście parafialnym w dniu 15 sierpnia oraz w festynie, który będzie organizowany wspólnie z władzami gminy Halinów oraz z Wojskiem Polskim. Zachęcam do takiego planowania odpoczynku wakacyjnego, by zaplanować udział w tym święcie naszej wspólnoty parafialnej. Warto zaprosić gości spoza naszej parafii.
  10. Polecam tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Idziemy”, dla dzieci – „Mały Gość Niedzielny”.