Ogłoszenia parafialne, X Niedziela Zwykła, 09.06.2024

1. Dzisiaj ks. proboszcz głosi kazania i zbiera ofiary na budowę nowej świątyni w par. Chotomów
2. Wczoraj w Markowej na Podkarpaciu podczas diecezjalnej dziękczynnej pielgrzymki nasza parafia otrzymała relikwie błogosławionej rodziny Ulmów. Dziękuję Jackowi i Dorocie Przybyszom z dziećmi za reprezentowanie naszej parafii i odebranie relikwii. Oficjalne uroczyste wprowadzenie relikwii do naszej kaplicy będzie miało miejsce 15 września, którego dokona krajowy duszpasterz rodzin ks. Robert Wielądek. Od października rozpocznie się peregrynacja relikwii do rodzin naszej parafii, które wyrażą takie pragnienie.
3. Zapraszam do udziału w nabożeństwach czerwcowych
4. Panie z grupy parafialnej grupy Caritas zapraszam na spotkanie w najbliższą środę, 12 czerwca, o godz. 19.00.
5. Różaniec fatimski wraz z procesją wokół kaplicy – 13 czerwca, w czwartek, o godz. 18.30.
6. Spotkanie grupy młodzieżowej – w piątek, 14 czerwca, o godz. 19.00.
7. Młodzież zapraszam na jednodniowy spływ kajakowy rzeką Pilicą, we wtorek, 25 czerwca. Koszt 80 zł. Wyjazd o godz. 9.00. Zapisy w dni powszednie u ks. proboszcza.
8. Dziękuję osobom sprzątającym kaplicę w minionym tygodniu.
9. Dziękuję osobom włączającym się w dzieło budowy nowej świątyni za ofiary: z Wielgolasu Brzezińskiego (gdzie zbierał p. Skolimowski). Dziękuję też za ofiary przelewane na konto. Bóg zapłać. W najbliższą środę o godz. 18.00 będzie odprawiona msza św. w int. ofiarodawców i dobroczyńców naszej parafii.
10. Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Brzezinach, wraz z Radą Rodziców i kadrą nauczycielską serdecznie zapraszają na Piknik Rodzinny, który odbędzie się na terenie szkoły w sobotę 15 czerwca w godzinach 12.00-16.00. Na uczestników czekają liczne atrakcje. Szczegóły na plakacie.