Ogłoszenia parafialne, Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego, dn. 21.05.2023

1. Zapraszam na nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej.

2. Za tydzień przypada Niedziela Zesłania Ducha Św. kończąca okres wielkanocny. Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Św. jest odmawiana w ramach nabożeństw majowych. Przypominam o spowiedzi i Komunii Św. wielkanocnej.

3. Wczoraj przeżywaliśmy Rocznicę I Komunii Św. Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tego wydarzenia. Dziękuję rodzicom za dar ołtarza – ofiarę na budowę kościoła: 2200 zł dzieci ze szkoły z Brzezin i 1800 zł dzieci ze szkoły w Cisiu. Dziękuję paniom katechetkom: Magdalenie Bieńkowskiej i Ewie Kisielewskiej.

4. W przyszłym roku (2024 r.) Pierwsza Komunia Św. w naszej parafii jest planowana na dzień 11 maja (sobota): o godz. 10.00 – dzieci ze SP w Brzezinach, zaś o godz.12.00 – dzieci ze SP w Cisiu. Rocznica Pierwszej Komunii Św. jest planowana na dzień 18 maja (sobota).

5. W piątek zapraszam wszystkich do modlitwy w Dniu Matki. Żyjącym mamom chcemy wypraszać obfitość Bożych łask, a zmarłym radość wieczną.

6. Zapraszam na pielgrzymkę do sanktuarium w Kodniu i do Kostomłotów, która będzie w najbliższą sobotę, 27 maja (sobota). Koszt 60 zł. Wyjazd o godz. 7.00. Zbiórka o godz. 6.45.

7. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania będzie w poniedziałek, 29 maja, o godz. 19.00.

8. Dziękuję paniom za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu.

9. Dziękuję za ofiary przelewane na konto na budowę nowej świątyni. Bóg zapłać.

10. Polecam tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Idziemy”.