Ogłoszenia parafialne, 4 Niedziela Wielkanocna, dn. 08.05.2022

 

  1. Dzisiaj kazania będzie głosi ks. Jan Safiński z Ukrainy (z parafii Nowogard Wołyński koło Żytomierza). Po Mszach Św. do puszek można złożyć datek na pomoc jego parafianom.
  2. Zapraszam na nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej: w dni powszednie po Mszy Św. o godz. 18.00, zaś w niedzielę o godz.15.30.
  3. Ks. Proboszcz głosi dzisiaj kazania i zbiera ofiary na budowę nowej świątyni w parafii Kałuszyn.
  4. W najbliższy piątek, 13 maja, przypada 105 rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie. Po Mszy Św. wieczornej zapraszam na procesję fatimską wokół kaplicy połączoną z różańcem.
  5. W najbliższą sobotę, 14 maja, będziemy przeżywać uroczystość I Komunii Św.: o godz. 10.00 – dzieci uczęszczające do szkoły w Brzezinach, o godz. 12.00 – dzieci uczęszczające do szkoły w Cisiu. Wcześniej według podanego rodzicom harmonogramu sakrament pokuty oraz próby liturgiczne. Dziękuję rodzicom dzieci komunijnych za posprzątanie w dniu wczorajszym kaplicy oraz terenu wokół kaplicy.
  6. Dziękuję paniom za sprzątanie kościoła w poniedziałek.
  7. Dziękuję za ofiary przelewane na konto na budowę nowej świątyni. Bóg zapłać. W najbliższą środę o godz. 18.00 Msza Św. w intencji dobroczyńców i ofiarodawców oraz o Boże błog. w budowie.
  8. Polecam tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Idziemy”.
  9. Ministrantów, bielanki i scholanki zapraszam na wycieczkę/ pielgrzymkę w dniu 28 maja. W programie zwiedzanie zamku w miejscowości Liw oraz odwiedzenie miejsca narodzin bł. prymasa Stefana Wyszyńskiego w Zuzeli i sanktuarium maryjnego w Loretto.