Ogłoszenia parafialne, 3 Niedziela Wielkanocna, dn. 01.05.2022

1. Dzisiaj rozpoczynamy nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej. Litanię Loretańską w dni powszednie będziemy śpiewać po Mszy Św. o godz. 18.00, zaś w niedzielę i w uroczystości o godz.15.30. Serdecznie zapraszam.
2. We wtorek, 3 maja, przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej patronki naszej Ojczyzny. Msze Św. będą odprawiane jak w niedzielę.
3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek adoracja Najśw. Sakramentu po Mszy Św. wieczornej do godz. 20.00. W pierwszy piątek adoracja i spowiedź od godz. 17.00. Przed południem pojadę do osób chorych z Komunią Św. W pierwszą sobotę nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi po Mszy Św. wieczornej.
4. Dzieci ze scholi zapraszam na próbę w najbliższą sobotę o godz. 15.00.
5. Dziękuję paniom za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Dziękuję pp. Ciechowskim z Brzezin za kwiaty. Dziękuję również p. Henryce Piotrkowicz i p. Annie Szuba.
6. Dziękuję za ofiary na budowę nowej świątyni: parafianom z Brzezin (zbierała p. Kińska), z Wielgolasu Brzezińskiego (zbierali p. Karłowska i p. Całka), z Wielgolasu Brzezińskiego (zbierała p. Szałańska). Bóg zapłać.
7. Polecam tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Idziemy”.
8. Za tydzień w niedzielę, 8 maja, kazania będzie głosił ks. Jan Safiński z Ukrainy (parafia Nowogard Wołyński koło Żytomierza). Po Mszach Św. do puszek będzie można złożyć datek na pomoc jego parafianom na Ukrainie.