Ogłoszenia – 8 stycznia 2023 r.  Niedziela Chrztu Pańskiego

  1. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 10.30 zapraszam na wspólne śpiewanie kolęd.
  2. Za tydzień w niedzielę, 15 stycznia, po Mszy o godz. 10.30 krótka katecheza sakramentalna dla dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i I Komunii św.
  3. W styczniu kancelaria parafialna ze względu na „kolędę” jest czynna tylko bezpośrednio po Mszy Św.
  4. Dziękuję paniom za sprzątanie w kościoła w minionym tygodniu.
  5. Dziękuję za ofiary przelewane na konto na budowę nowej świątyni. W najbliższą środę o godz. 18.00 Msza Św. będzie ofiarowana wint. ofiarodawców i dobroczyńców naszej parafii. Bóg zapłać.
  6. Polecam tygodniki katolickie: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Idziemy”.
  7. Trwa wizyta duszpasterska zwaną „kolędą”. Bardzo dziękuję za wszystkie spotkania w minionym tygodniu, wspólną modlitwą, okazywaną życzliwość, składane ofiary. Dziękuję osobom, które po mnie przyjeżdżały, odwoziły, podwoziły. Dziękuję panom Janowi Papisowi, Zbigniewowi Konowrockiemu, Janowi Skolimowskiemu i Andrzejowi Polakowi za podwożenie od domu do domu podczas kolędy. Szczegółowy program jest dostępny w gablotach i na stronie internetowej parafii. Proszę rodziny katolickie, które w ostatnim czasie zamieszkały na terenie naszej parafii i jeszcze nie przyjmowały księdza po kolędzie, o zgłoszenie osobiście, mailowo lub telefonicznie. Jest to pomocą w organizacji „kolędy”.