Ogłoszenia – 25 września 2022 r. XXVI Niedziela Zwykła

 

  1. Dzisiaj ks. proboszcz głosi kazania i zbiera ofiary na budowę nowej świątyni w par. św. Antoniego Padewskiego w Mińsku Maz.
  2. Jutro, w poniedziałek, 26 września, o godz. 19.00, spotkanie kandydatów do bierzmowania (grupa drugoroczna).
  3. W sobotę, 1 października, rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. Nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w niedzielę o godz. 15.30, we wtorki – godz. 8.30, w pozostałe dni tygodnia – o godz. 17.15. Zapraszam do uczestnictwa wszystkich parafian. Dzieci zapraszam szczególnie w poniedziałki, środy, czwartki i piątki.

Jest to zarazem pierwsza sobota miesiąca. Osoby odbywające nabożeństwo pierwszych sobót miesiąca zapraszam na różaniec o godz. 17.15, zaś po Mszy Św. będzie 15 – minutowe rozważanie.

  1. Bielanki zapraszam na spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 12.30; ministrantów młodszych na zbiórkę w sobotę o godz. 10.30, zaś ministrantów starszych (od klasy 5 do 8) – o godz. 11.30.
  2. Za tydzień, w pierwszą niedzielę października, o godz. 10.00 różaniec prowadzony przez Koło Żywego Różańca z Wielgolasu Brzezińskiego, a po Mszy Św. o godz. 10.30 – procesja eucharystyczna.
  3. Dziękuję paniom za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu. Dziękuję pp. Marii i Janowi Skolimowskim oraz p. Henryce Piotrkowicz.
  4. Przypominam o październikowej zbiórce na budowę nowej świątyni. Bóg zapłać za składane ofiary.
  5. Za tydzień ofiary z tacy będą przeznaczone na utrzymanie domu Św. Faustyny w Ostrówku.
  6. Sołtys Cisia, p. Monika Rupniewska, zaprasza na spotkanie wiejskie mieszkańców Cisia jutro, w poniedziałek, 26 września, o godz. 19.30 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Cisiu ul. Mostowa 61. Na spotkaniu: informacja burmistrza Halinowa o realizowanych inwestycjach, podział funduszu sołeckiego na rok 2023, wybór delegatów do gminnej Spółki Wodnej w Halinowie.
  7. Polecam tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Idziemy”, miesięcznik „Różaniec”, dla dzieci – „Anioł Stróż”.