Ogłoszenia – 24 października 2021 r., XXX Niedziela Zwykła

 

 1. Dziś po Mszy Św. o godz. 10.30 będzie spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.
 2. Dziś po Mszach Św. jest jeszcze możliwość zapisania się do Róż Różańcowych Rodziców modlących się za dzieci i dzieci chrzestne. Serdecznie zachęcam.
 3. Ofiary składane w dniu dzisiejszym na tacę są przeznaczone na misje. Bóg zapłać.
 4. Kolejne spotkanie modlitewne uczestników rekolekcji „33 dni. Ad Iesum per Mariam” w najbliższy wtorek. Po Mszy Św – adoracja Najśw. Sakramentu i konferencja.
 5. Zapraszam dzieci, młodzież, dorosłych na nabożeństwa różańcowe. Nabożeństwa są odprawiane w niedziele o godz. 15.30, zaś w dni powszednie o godz. 17.15. We czwartek po nabożeństwie różańcowym będzie rozwiązanie parafialnego konkursu plastycznego o św. Józefie.
 6. Dziękuję paniom za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu.
 7. Dziękuję za ofiary przelewane na konto parafii na budowę nowej świątyni. Dziękuję za ofiary z Wielgolasu Brzezińskiego (gdzie zbierała p. Szałańska) w wys. 2800 zł, Żwirówki w wys. 1290 zł, z Cisia (gdzie zbierała p. Kuźniar) w wys. 530 zł. Bóg zapłać.
 8. Polecam tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Idziemy”.
 9. Na stoliku z gazetami wyłożone są kartki, na których możemy wypisywać imiona i nazwiska naszych zmarłych, za których będziemy modlić się w wypominkach jednorazowych i rocznych.
 10. W Uroczystość Wszystkich Świętych (1 listopada) msze św. będą odprawiane o godz. 8.00, 10.00 (!) i 16.00. Po Mszy Św. o godz. 10.00 będzie procesja z modlitwą za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych. We Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych czyli Dzień Zaduszny (2 listopada) msze św. będą odprawiane o godz. 8.00 i 18.00. Po obu mszach św. procesje z modlitwą za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych.
 11. Klerycy naszego Wyższego Seminarium Duchownego zapraszają młodzież męską po 16 roku życia, szczególnie rozeznających swoje powołanie i myślących o kapłaństwie na dzień otwarty w dniach 11-12 listopada. Informacje na plakacie w gablocie przy dzwonnicy.