Ogłoszenia – 23 października 2022 r. XXX Niedziela Zwykła

 

  1. Dzisiaj przeżywamy niedzielę misyjną. Ofiary z tacy są przeznaczone na misje.
  2. W październiku zapraszam do udziału w nabożeństwach różańcowych.
  3. W najbliższy wtorek, 25 października, o godz. 18.00 ks. biskup Jacek Grzybowski udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Próba generalna dla kandydatów jutro, 24 października, o godz. 19.00. Kandydaci do bierzmowania i ich świadkowie powinni być w stanie łaski uświęcającej. Ze spowiedzi można skorzystać dzisiaj (23 października) podczas wypominek, Mszy Świętych o 10.30 i 16.00 oraz podczas nabożeństwa różańcowego o godz. 15.30. Jutro nie będzie takiej możliwości.

W najbliższy wtorek będzie też Msza Św. o godz. 8.00 i nabożeństwo różańcowe o godz. 8.30.

  1. Za tydzień w niedzielę, 30 października, po Mszy Św. o godz. 10.30 będzie wręczenie nagród laureatom konkursu Szkolno-Parafialnego poezji ks. Jana Twardowskiego. Usłyszymy wiersze w wykonaniu dzieci i młodzieży naszych szkół oraz zobaczymy prace plastyczne ilustrujące wiersze księdza-poety.
  2. Dziękuję paniom za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu.
  3. Na stoliku z gazetami wyłożone są kartki, na których możemy wypisywać imiona i nazwiska naszych zmarłych, za których będziemy modlić się w wypominkach jednorazowych i rocznych.
  4. Dziękuję za ofiary składane i przelewane na konto na budowę nowej świątyni. Dziękuję parafianom z Wielgolasu Brzezińskiego (gdzie zbierała p. J. Szałańska) i ze Żwirówki. Bóg zapłać.
  5. Polecam tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Idziemy”, dla dzieci – „Mały Gość”.
  6. W Uroczystość Wszystkich Świętych (1 listopada) msze św. będą odprawiane o godz. 8.00, 10.00 (!) i 16.00.