Ogłoszenia – 22 stycznia 2023 r. III Niedziela Zwykła

 

  1. Dzisiaj ks. proboszcz głosi kazania i zbiera ofiary na budowę nowej świątyni w parafii p/w św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim.
  2. Dziękuję paniom za sprzątanie w kościoła w minionym tygodniu, dziękuję panu Zbigniewowi Konowrockiemu za odśnieżenie parkingu.
  3. Dziękuję za ofiary przelewane na konto na budowę nowej świątyni. Bóg zapłać.
  4. Polecam tygodniki katolickie: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Idziemy”.
  5. Trwa wizyta duszpasterska zwaną „kolędą”. Dziękuję za wszystkie spotkania w minionym tygodniu, wspólną modlitwą, okazywaną życzliwość, składane ofiary. Dziękuję osobom, które po mnie przyjeżdżały, odwoziły, podwoziły. Dziękuję panom: Pawłowi Kurkowi, Janowi Skolimowskiemu, Dawidowi Gałowskiemu, Krzysztofowi Gańko, Tadeuszowi Izdebskiemu i Stanisławowi Góreckiemu za podwożenie od domu do domu podczas kolędy. Szczegółowy program ostatniego tygodnia kolędy jest dostępny w gablotach i na stronie internetowej parafii. Proszę rodziny katolickie, które w ostatnim czasie zamieszkały na terenie naszej parafii i jeszcze nie przyjmowały księdza po kolędzie, o zgłoszenie osobiście, mailowo lub telefonicznie. Jest to pomocą w organizacji „kolędy”.