Ogłoszenia – 20 listopada 2022 r.. Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

 

  1. Dzisiejsza Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata jest ostatnią w roku liturgicznym. Za tydzień, pierwszą niedzielą Adwentu, rozpoczniemy nowy rok liturgiczny. Również w I Niedzielę Adwentu rozpoczną się rekolekcje adwentowe i będą trwały do wtorku. Poprowadzi je ks. Paweł Cieślik, diecezjalny duszpasterz studentów i wykładowca liturgiki w Seminarium Duchownym naszej diecezji. Serdecznie zapraszam. Program jest wywieszony w gablocie.
  2. W pierwszą niedzielę Adwentu zostaną poświęcone opłatki na stół wigilijny. Od Pierwszej Niedzieli Adwentu będzie też możliwość nabycia świec „Caritas” Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom oraz lampionów na roraty.
  3. Taca z dzisiejsza niedzieli jest przeznaczona na rzecz Wyższego Seminarium Duchownego naszej diecezji. Bóg zapłać. Klerycy naszego Seminarium Duchownego zapraszają na wystawianą przez siebie w grudniu sztukę pt. „Pinokio”. Informacje znajdują się na plakacie w gablocie.
  4. Dzieci rocznicowe i ich rodziców zapraszam na Mszę Św., w najbliższy czwartek, 24 listopada, o godz. 18.00.
  5. Dzieci przygotowujące się do I Komunii Św. zapraszam w niedzielę za tydzień, 27 listopada, na Mszę Św. o godz. 10.30 podczas której będzie poświęcenie i wręczenie medalików.
  6. Dziękuję paniom za sprzątanie kaplicy w minionym tygodniu.
  7. Dziękuję za ofiary przelewane na konto na budowę nowej świątyni oraz za parafiance z Halinowa za ofiarę w wys. 1 tys. zł. Bóg zapłać.
  8. Polecam tygodniki katolickie: „Gość Niedzielny”, „Niedzielę” i „Idziemy”, dla dzieci – „Mały Gość”.