Ogłoszenia – 19 marca 2023 r.  IV  Niedziela Wielkiego Postu

 

  1. Dziękuje wszystkim, którzy w minionym tygodniu wzięli udział w rekolekcjach wielkopostnych. Dziękuję za służbę w zakrystii p. Janowi Skolimowskiemu, dziękuję także paniom: Henryce Piotrkowicz, Marii Skolimowskiej oraz Magdalenie Bieńkowskiej, Dorocie Konopko, Annie Szuba. Dziękuję rodzicom, którzy zadbali o udział w rekolekcjach swoich dzieci, także dyrekcjom szkół, paniom katechetkom i nauczycielom.
  2. Zapraszam na wielkopostne nabożeństwa ku czci Męki Pańskiej: Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu o godz. 15.30, Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego Postu o godz. 17.15.
  3. W najbliższy piątek, 24 marca, w Narodowy Dzień Życia, zostaną naszej parafii przekazane relikwie św. Jana Pawła II. Tego dnia mszę św. o godz.18.00 odprawi ks. abp Mieczysław Mokrzycki, metropolita lwowski. Zapraszam do uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Do przeżywania tego wydarzenia przygotowujemy się przez odmawianie nowenny do św. Jana Pawła II.

Dzisiaj po Mszach Św. jest zbiórka do puszek na pomoc Ukrainie.

  1. Jutro przypada Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP (przeniesiona z niedzieli). W dniu imienin życzymy ks. Józefowi Sobierajowi, który z wielkim oddaniem pomaga w naszej parafii, wszelkich potrzebnych darów, nade wszystko łaski zdrowia.
  2. Spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania – jutro o godz. 19.00.
  3. W sobotę, 25 marca, przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Podczas Mszy Św. o godz. 18.00 będzie można podjąć duchową adopcję dziecka poczętego.
  4. Przez cały okres Wielkiego Postu zbieramy produkty spożywcze dla najbardziej potrzebujących rodzin naszej parafii.
  5. Dziękuję paniom za sprzątanie w kościoła w minionym tygodniu.
  6. Polecam tygodniki katolickie: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Idziemy”.