Ogłoszenia – 16 stycznia 2022 r. II Niedziela Zwykła

 

 1. W Kościele w Polsce w dniach od 18 do 25 stycznia będziemy przeżywać Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Zobaczyliśmy Jego gwiazdę na Wschodzie i przybyliśmy oddać Mu pokłon”.
 2. Dzisiaj po Mszach Św. o godz. 10.30 i 12.00 zapraszam na krótki koncert bożonarodzeniowy w wykonaniu młodego śpiewaka operowego Karola Skwary (bas).
 3. Za tydzień w niedzielę, 23 stycznia, będzie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 12.00.
 4. Za tydzień w niedzielę zapraszam dzieci przygotowujące się do pełnego uczestnictwa we Mszy Św. Dzieci z SP w Brzezinach na Mszę Św. o godz. 10.30, dzieci w SP w Cisiu – na godz. 12.00. Po Mszach Św. krótkie katechezy sakramentalne dla dzieci.
 5. W styczniu kancelaria parafialna ze względu na „kolędę” jest czynna tylko bezpośrednio po Mszy Św.
 6. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania będzie 24 stycznia, w poniedziałek, o godz. 19.00.
 7. Dziękuję paniom za sprzątanie w kościoła w minionym tygodniu.
 8. Dziękuję za ofiary składane i przelewane na konto na budowę nowej świątyni. Bóg zapłać.
 9. Polecam tygodniki katolickie: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Idziemy”.
 10. W gablocie przed kościołem i na karteczkach na stoliku z prasą możemy zapoznać się z informacją o możliwości przekazania 1% podatku na rehabilitację Piotrusia Wtulicha, niepełnosprawnego chłopca z naszej wspólnoty parafialnej.
 11. Trwa wizyta duszpasterska zwaną „kolędą”. Bardzo dziękuję za wszystkie spotkania w minionym tygodniu, wspólną modlitwą, okazywaną życzliwość, składane ofiary. Dziękuję osobom, które po mnie przyjeżdżały, odwoziły, podwoziły. Dziękuję panom: Zbigniewowi Ładno, Marcinowi Boguszowi i Witoldowi Łukasiakowi za podwożenie podczas kolędy. Szczegółowy program jest dostępny w gablotach i na stronie internetowej parafii. Będziemy mogli spotkać się w domu lub na podwórku (według uznania), a jeśli ktoś z różnych względów nie będzie mógł mnie przyjąć (kwarantanna, choroba, inne powody), to też to zrozumiem.