Ogłoszenia – 15 stycznia 2023 r.  II Niedziela Zwykła

 

  1. Dzisiaj po Mszy o godz. 10.30 krótka katecheza sakramentalna dla dzieci przygotowujących się do I spowiedzi i do I Komunii św.
  2. Zapraszamy na próbę scholi dziecięcej w najbliższą sobotę, 14 stycznia, o godz. 15.00.
  3. Dziękuję paniom za sprzątanie w kościoła w minionym tygodniu.
  4. Dziękuję za ofiary przelewane na konto na budowę nowej świątyni. Bóg zapłać.
  5. Polecam tygodniki katolickie: „Gość Niedzielny”, „Niedziela” i „Idziemy”.
  6. W dniach od 18 do 25 stycznia będziemy przeżywać Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Czyńcie dobro, szukajcie sprawiedliwości”.
  7. Wydział Duszpasterstwa Ogólnego naszej Kurii diecezjalnej organizuje dn. 7 marca br. szkolenie liturgiczne dla fotografów i operatorów kamer zajmujących się dokumentowaniem uroczystości religijnych. Szczegółowe informacje w gablocie przy dzwonnicy i na stronie naszej Diecezji Warszawsko-Praskiej: diecezja.waw.pl
  8. W gablocie w kruchcie kaplicy oraz na stronie diecezji (diecezja.waw.pl) możemy znaleźć informację o kursach przedmałżeńskich odbywających się w naszej diecezji w 2023 roku.
  9. Trwa wizyta duszpasterska zwaną „kolędą”. Bardzo dziękuję za wszystkie spotkania w minionym tygodniu, wspólną modlitwą, okazywaną życzliwość, składane ofiary. Dziękuję osobom, które po mnie przyjeżdżały, odwoziły, podwoziły. Dziękuję panom Marcinowi Boguszowi i Witoldowi Łukasiakowi za podwożenie od domu do domu podczas kolędy. Szczegółowy program jest dostępny w gablotach i na stronie internetowej parafii. Proszę rodziny katolickie, które w ostatnim czasie zamieszkały na terenie naszej parafii i jeszcze nie przyjmowały księdza po kolędzie, o zgłoszenie osobiście, mailowo lub telefonicznie. Jest to pomocą w organizacji „kolędy”.