Ogłoszenia – 11 września 2022 r. XXIV Niedziela Zwykła

 

  1. Dzisiaj podczas Mszy Św. o godz. 10.30 poświęcenie przyborów szkolnych, a po Mszy Św. zapraszam dzieci na występ iluzjonisty TomAsa.
  2. Taca z dzisiejszej niedzieli jest przeznaczona na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego naszej Diecezji.
  3. Jutro, w poniedziałek, 12 września, o godz. 19.00 zapraszam na kolejne spotkanie kandydatów przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

Jednocześnie rozpoczęły się zapisy na nowy cykl przygotowań do sakramentu bierzmowania dla młodzieży klas ósmych i innych osób, które do tej pory nie przyjęły tego sakramentu. Można zapisywać się w po Mszach Św. lub w kancelarii w godzinach otwarcia. Pierwsze spotkanie dla nowego cyklu przygotowań będzie w najbliższy czwartek, 15 września, o godz. 19.00.

  1. We wtorek, 13 września, o godz. 18.30 – różaniec fatimski. Tego dnia (wyjątkowo) będą odprawiane Msze Św. o godz. 8.00 i 18.00.
  2. W środę, 14 września, w Święto Podwyższenia Krzyża Św., zapraszam na spotkanie rodziców dzieci klas trzecich, które w tym roku będą przygotowywały się do pełnego uczestnictwa we Mszy Św. ( I spowiedzi i I Komunii Św.).
  3. W piątek, 16 września, zapraszam na Mszę Św. o godz. 18.00 dzieci rocznicowe i ich rodziców.
  4. Pielgrzymka do Lichenia jest odwołana z powodu braku odpowiedniej ilości osób.
  5. Dziękuję paniom za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu.
  6. Dziękuję za ofiary przelewane na konto na budowę nowej świątyni. Dziękuję za anonimową ofiarę w wys. 1 tys. zł rodzinie z Brzezin. Bóg zapłać. W najbliższą środę Msza Św. o godz. 18.00 będzie ofiarowana w int. ofiarodawców i dobroczyńców naszej parafii.
  7. Polecam tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Idziemy”.