Ogłoszenia – 11 lipca 2021 r. XV Niedziela Zwykła

1. Kancelaria parafialna od wakacji będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki w godz. 16.00-17.30.
2. We wtorek, trzynastego dnia miesiąca, o godz. 18.30 za zapraszam na różaniec fatimski wraz z procesją wokół kaplicy.
3. W czwartek wspomnienie św. Henryka, patrona biskupa – seniora naszej diecezji, arcybiskupa Henryka Hosera. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach. Również ogarniamy modlitwą p. Henrykę Piotrkowicz, która troszczy się o kwiaty, obrusy i szaty liturgiczne w naszej parafii. Życzymy Bożej opieki i błogosławieństwa!
4. Dziękuję paniom za sprzątanie kościoła w tym tygodniu.
5. Dziękuję p. Andrzejowi Całka za pracę, również dziękuję pp. Skowrońskim za aktualizowanie strony internetowej naszej parafii.
6. Grupę „Caritas” zapraszam na spotkanie, 20 lipca, we wtorek, o godz. 19.00 w związku z piknikiem, który planujemy zorganizować podczas odpustu parafialnego.
7. W niedzielę, 25 lipca, we wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców, po każdej Mszy Św. będzie poświęcenie pojazdów.
8. Msza Św. w int. ofiarodawców o dobroczyńców naszej parafii z prośbą o boże błogosławieństwa w budowie nowej świątyni w środę o godz. 18.00. Dziękuję również za ofiary przelewane w tym tygodniu na konto parafii na utrzymanie parafii oraz budowę nowej świątyni. Bóg zapłać.
9. Wszystkim wyjeżdżającym na wakacje życzymy dobrego wypoczynku przypominając zarazem o wytrwaniu w wierności Panu Bogu w praktykowaniu codziennej modlitwy, życiu sakramentalnym i niedzielnej Eucharystii. Ten apel kierujemy szczególnie do rodziców, by zadbali o życie religijne swoje i swoich dzieci
10. Polecam tygodniki katolickie.
11. W gablocie przed kościołem jest umieszczona informacja o pieszej pielgrzymce z Warszawy do Ostrówka (miejsca z związanego ze św. s. Faustyną), zaś w gablocie wewnątrz kaplicy są umieszczone informacje o pieszych pielgrzymkach na Jasną Górę.