Ogłoszenia – 06 listopada 2022 r.. XXXII Niedziela Zwykła  

 

  1. Dziś naszą parafię nawiedzają relikwie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy. Dziękujemy ks. Michałowi Dziedzicowi, diecezjalnemu duszpasterzowi młodzieży, za obecność i głoszenie Słowa Bożego. Po Mszy Św. o godz. 10.30 spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania.
  2. Dzisiaj ks. proboszcz głosi kazania i zbiera ofiary na budowę nowej świątyni w parafii p/w św. Włodzimierza w Warszawie.
  3. W piątek, 11 listopada, będziemy obchodzić Narodowe Święto Niepodległości. Msze Św. będą odprawiane o godz. 8.00, 10.30 i 16.00. O godz. 10.30 Msza Św będzie ofiarowana w intencji Ojczyzny. Po Mszy Św. o godz. 10.30 pan organista zaprasza do wspólnego śpiewu pieśni niepodległościowych i patriotycznych. Z racji Święta Niepodległości ks. biskup ordynariusz udziela dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.
  4. Za tydzień w niedzielę po Mszach Św. zbiórka do puszek na rzecz prześladowanych za wiarę chrześcijan.
  5. Kolejne spotkanie młodzieżowej parafialnej grupy formacyjno- modlitewnych odbędzie się 18 listopada , w piątek, o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam.
  6. Parafialną grupę „Caritas” zapraszam na spotkanie w dn. 16 listopada, w środę, o godz. 19.00.
  7. Dziękuję paniom za sprzątanie kaplicy w minionym tygodniu.
  8. Dziękuję za ofiary przelewane na konto na budowę nowej świątyni. Bóg zapłać. W najbliższą środę o godz. 18.00 Msza Św. będzie ofiarowana w intencji ofiarodawców i dobroczyńców naszej parafii oraz o Boże błog. w budowie nowej świątyni.
  9. Polecam tygodniki katolickie: „Gość Niedzielny”, „Niedzielę” i „Idziemy”.