Ogłoszenia – 02 października 2022 r. XXVII Niedziela Zwykła

 

  1. Dzisiaj ks. proboszcz głosi kazania i zbiera ofiary na budowę nowej świątyni w par. św. św. Piotra i Pawła w Nowym Dworze Maz.
  2. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na utrzymanie Domu św. Faustyny w Ostrówku.
  3. W październiku zapraszam wszystkich parafian do udziału w nabożeństwach różańcowych. Nabożeństwa różańcowe są odprawiane w niedzielę o godz. 15.30, we wtorki – godz. 8.30, w pozostałe dni tygodnia – o godz. 17.15. Dzieci zapraszam szczególnie w poniedziałki, środy, czwartki i piątki.
  4. Jutro, w poniedziałek, 3 października, o godz. 19.00, spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania (grupa drugoroczna). Ponadto w tym tygodniu, według podanego planu, kandydaci do bierzmowania odbywają spotkania dopuszczające do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.
  5. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W pierwszy czwartek adoracja Najśw. Sakramentu po Mszy Św. do godz. 20.00. W pierwszy piątek rano pojadę z Komunią Św. do chorych parafian. Proszę o zgłoszenia. Spowiedź od godz. 16.30. Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa zostanie odmówiona za zakończenie nabożeństwa różańcowego.
  6. Dzieci przygotowujące się do pełnego uczestnictwa we Mszy Św. za tydzień w niedzielę, 9 października, podczas Mszy Św. o godz. 10.30 otrzymają poświęcone różańce.
  7. Dziękuję paniom za sprzątanie kościoła w minionym tygodniu.
  8. Dziękuję za ofiary składane na budowę świątyni: ofiara anonimowa 1 tys. zł, , parafianom z Wielgolasu Brzezińskiego (gdzie zbierał pan Skolimowski) i (gdzie zbierali pp. Piotrkowicz), parafianom z Wielgolasu Duchnowskiego (gdzie zbierała pani Papis) oraz parafianom z Brzezin (gdzie zbierała pani Konopińska). Bóg zapłać za składane ofiary.
  9. Polecam tygodniki katolickie: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i „Idziemy”, dla dzieci – „Mały Gość Niedzielny”.