Fatima. Ostatnia tajemnica w Kino-Teatr Kurtyna

Dzień Dobry, Szczęść Boże!

Kino-Teatr Kurtyna w Sulejówku prezentuje nowy film o tematyce religijnej, który premierowo będziemy wyświetlać od 18.08. „Fatima. Ostatnia tajemnica” opowiada o agnostyczce, montującej film o konsekwencjach objawień fatimskich. Odmieni to jej życie i dostrzeże jak wielki wpływ one miały na bieg historii ostatnich stu lat. Dodatkowym atutem produkcji będzie przedstawienie zdarzeń, które miały miejsce na terenie Polski.
Film będzie wyświetlany w wersji z lektorem, a jego czas trwania to 1h 20 min.

Seanse będą odbywać w następujących terminach
– 18.08 – 24.08 o godzinie 18:00
– 27.08 – godzina 10:00 – seans w tym dniu w cenie 10 zł
Zachęcamy do rezerwacji pod numerem telefonu: 530-380-247, lub za pośrednictwem emaila (kino.sulejowek@gmail.com ) oraz wiadomości na facebooku (www.facebook.com/kinoteatrkurtyna)
Istnieje również możliwość dostawienia dodatkowego seansu dla grup zorganizowanych ( powyżej 15 osób) w godzinach porannych, po bezpośrednim, wcześniejszym kontakcie telefonicznym z kinem. Bilety dla grup zorganizowanych są wtedy w promocyjnej cenie 12zł i na 15 osób przysługuje 1 bilet darmowy dla opiekuna.
Wszystkie niezbędne informacje można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.kinoteatrkurtyna.pl lub poprzez kontakt telefoniczny. Kasa biletowa czynna jest pół godziny przed pierwszym seansem i pół godziny po ostatnim seansie. Telefon odbieramy w miarę dostępności kasjera. Na wszystkie nieodebrane połączenia – oddzwaniamy.
Serdecznie zapraszamy

Kino Teatr Kurtyna
ul. Armii Krajowej 34
(obok domu Parafialnego)
05-071 Sulejówek Miłosna
e-mail: kino.sulejowek@gmail.com
telefon: 530 380 247