06 X 2013 – XXVII Niedziela zwykła

 1. Przeżywamy XXVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ.
 2. Przeżywamy miesiąc październik w sposób szczególny poświęcony modlitwie różańcowej. Za odmówienie jednej części różańca w kościele lub kaplicy, a także w rodzinie, wierni mogą uzyskać odpust zupełny.
 3. W naszej świątyni nabożeństwa różańcowe są odprawiane w tygodniu o godz. 17.15 a w niedzielę o godz. 15.30. Serdecznie zapraszam.
 4. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 10.30 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz procesja eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca.
 5. Taca w dniu dzisiejszym przeznaczona jest na dzieła charytatywne „Caritas” naszej diecezji, a przed świątynią będą zbierane ofiary na Syrię.
 6. W następną niedzielę przypada Dzień Papieski przeżywany pod hasłem: „Jan Paweł II – Papież Dialogu”. Tego dnia do puszek będą zbierane ofiary dla uzdolnionej młodzieży z ubogich rodzin.
 7. 20 października przypada Dzień Misyjny. W naszej wspólnocie będzie obecny Ks. Misjonarz ze zgromadzenia Księży Pallotynów i będzie głosił słowo Boże.
 8. Również 20 października w naszej parafii rozpoczynamy cykł katechez na zakończenie roku wiary pod hasłem „Seminarium odnowy wiary” Spotkania są dla wszystkich chętnych w niedzielę o godz. 17.30. Bardzo serdecznie zapraszam.
 9. Można zamawiać intencje na przyszły rok.
 10. Na stoliku w kruchcie wyłożone są gazety. Zachęcam do lektury.
 11. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom sprzątającym w tym tygodniu w naszej świątyni.