31. VIII. 2014 – XXII Niedziela zwykła

 1. 1. PRZEŻYWAMY XXII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
 2. W dniu dzisiejszym w Wiązownie odbędą się diecezjalno-gminno-powiatowe dożynki. Program uroczystości wywieszony jest w gablocie.
 3. 1 września rozpoczęcie roku szkolnego. Msza św. dla dzieci, rodziców, nauczycieli i wychowawców o godz. 10.30. Serdecznie zapraszam.
 4. Rozpoczęcie roku szkolnego w Cisiu o godz. 12.00. uroczystości będą odbywały się w nowej hali sportowej i jest prośba pani dyrektor do rodziców a szczególnie do pań o płaskie obuwie aby nie zniszczyć parkietu.
 5. Rozpoczęcie roku szkolnego w Brzezinach o godz. 17.00, będzie również zapoczątkowanie pracy nowego Gimnazjum.
 6. 1 września to również 75 rocznica wybuchu II wojny światowej (1939)
 7. W czwartek po Mszy św. wieczornej wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00 z racji I czwartku miesiąca.
 8. W piątek od godz. 17.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość z racji I piątku miesiąca. Do chorych udam się w piątek od godz. 9.00. Proszę zgłaszać chorych.
 9. W sobotę po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
 10. W niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz procesja eucharystyczna.
 11. W I niedzielę września (7 września) w naszej wspólnocie parafialnej będziemy składali Bogu dziękczynienie za tegorocznie plony. Bardzo proszę poszczególne miejscowości o przygotowanie wieńców bądź koszy dożynkowych.
 12. W dniach 28, 29, 30 września organizowania jest wycieczka do Malborka, Gdańska, Gdyni i Sopotu. Koszt 350 zł. Chętni mogą się zapisywać.
 13. W następną niedzielę zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
 14. Można zamawiać intencje na przyszły rok.
 15. PZC otrzymał różnego rodzaju żaluzje. Ktokolwiek chciałby w domu w okno założyć żaluzje proszę się zgłaszać się do pań z CARITASU.
 16. Na stoliku w kruchcie wyłożone są gazety.
 17. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom, które sprzątały w naszej świątyni.