30 VIII 2020 – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj przypada XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
2. We wtorek 1 września o godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli i wychowawców do wspólnej modlitwy. Pamiętajmy o zachowaniu przepisów związanych z epidemią.
3. W czwartek po Mszy św. wieczornej wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00 z racji I czwartku miesiąca.
4. W piątek od godz. 16.30 spowiedź. A od. Godz. 17.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu za racji I piątku miesiąca. Do chorych udam się w piątek od godz. 9.00. Proszę zgłaszać chorych.
5. W sobotę po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
6. 6 września ( niedziela) podczas Mszy św. o godz. 10.30 będziemy składali dziękczynienie za tegoroczne plony. Bardzo proszę poszczególne miejscowości o przygotowanie wieńcy bądź koszy dożynkowych.
7. W niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz procesja eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca.
8. Przypominam młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania o uczestnictwie w niedzielnej Mszy św.
9. Dziękuję tym parafianom, którzy wpłacają swoje ofiary na konto parafialne na koszty związane z utrzymaniem parafii oraz na budowę kościoła. W sierpniu jest kolejna zbiórka ofiar na budowę kościoła. Dziękuję mieszkańcom Wielgolasu Brzezińskiego (zbierała p. Barbara Karłowska i p. Andrzej Całka) 4400zł. W tym tygodniu została przywieziona cegła, więc w najbliższym czasie rozpoczną się prace budowlane.
10. W kruchcie na stoliku wyłożona jest prasa katolicka. Zachęcam do lektury.
11. Dziękuję paniom, które sprzątały w naszej świątyni.