30 IX 2018 – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Przeżywamy XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
 2. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie dla rodziców i dzieci Klas III.
 3. Od poniedziałku 1 października będziemy przeżywali nabożeństwa różańcowe. W tygodniu będą odprawiane o godz. 17.15 a w niedzielę o godz. 15.30. zapraszam dzieci do udziału w nabożeństwach. Dla najwytrwalszych będą przygotowane nagrody.
 4. W środę przypada święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
 5. W czwartek po Mszy św. wieczornej wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00 z racji I czwartku miesiąca.
 6. W piątek możliwość spowiedzi z racji I piątku miesiąca. Do chorych udam się od godz. 9.00. Proszę zgłaszać chorych.
 7. W sobotę po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
 8. W niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz procesja eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca.
 9. Od 21 do 28 października w naszej parafii będziemy przeżywali misje parafialne. Program wywieszony w gablocie. Na stoliku w kruchcie rozłożone są ulotki z programem misji. Zapoznajmy się z programem i zarezerwujmy sobie czas, aby móc uczestniczyć w tym ważnym wydarzeniu w życiu parafii.
 10. 10 listopada w naszej parafii będziemy przeżywali uroczystość wmurowania aktu erekcyjnego w nowo budowanej świątyni.
 11. Parafialny Zespół Caritas zwraca się do wszystkich wiernych o pomoc w zbiórce plastikowych nakrętek dla niepełnosprawnego Huberta.
 12. Na stoliku w kruchcie wyłożona jest prasa katolicka. Zachęcam do lektury.
 13. Składam serdeczne Bóg Zapłać paniom, które w tym tygodniu sprzątały w naszej świątyni.