3 VI 2018 – IX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy IX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
2. W dniu dzisiejszym wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz procesja eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca
3. Zapraszam do wspólnej modlitwy podczas nabożeństw czerwcowych. W tygodniu po Mszy św. wieczornej a w niedzielę o godz. 15.30.
4. W dniu dzisiejszym zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.
5. Przez cały tydzień dawnej oktawy Bożego Ciała po Mszy św. wieczornej będą śpiewane nieszpory o Najświętszym Sakramencie. W czwartek na zakończenie oktawy Boże Ciała procesja eucharystyczna wokół kościoła oraz błogosławieństwo wianków. Serdecznie zapraszam.
6. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje post.
7. W czerwcu będzie kolejna zbiórka ofiar na budowę kościoła.
8. 7 czerwca w szkole w Brzezinach odbędzie się uroczystość odsłonięcia tablicy upamiętniającej 80 r. śmierci Aleksandra Świętochowskiego, pisarza, publicysty, działacza społecznego i inicjatora budowy szkoły w Brzezinach. Początek uroczystości o godz. 11.00
9. 10 czerwca w szkole w Brzezinach organizowany będzie Piknik Rodzinny. Początek o godz. 13.00. Informacje na plakacie. Organizatorzy serdecznie zapraszają.
10. Parafialny Zespół Caritas zwraca się z uprzejmą prośbą do wszystkich wiernych naszej parafii o pomoc w zbiórce nakrętek plastikowych dla niepełnosprawnego HUBERTA.
11. Na stoliku w kruchcie wyłożona jest prasa katolicka. Zachęcam do lektury.
12. Składam serdeczne Bóg Zapłać paniom, które sprzątały w naszej świątyni.