3 III 2013 – III Niedziela Wielkiego Postu

 1. Obecnie przeżywamy III NIEDZIELĘ Wielkiego Postu.
 2. W piątki Wielkiego Postu nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.15.
 3. W każdą niedzielę Wielkiego Postu nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.30.
 4. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 10.30 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca.
 5. W następną niedzielę spotkanie dla rodziców i dzieci klas II.
 6. W dniach 8 i 9 marca w naszej wspólnocie parafialnej będzie peregrynacja figury Matki Bożej Loretańskiej. Jest to wielkie przeżycie dla całej diecezji jak również i dla naszej parafii. Program jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej. Zachęcam aby zapoznać się z przebiegiem uroczystości.
 7. W sobotę 9 marca o godz. 19.00 dla małżonków organizowane są specjalne warsztaty małżeńskie. Pierwszego dnia wyświetlony będzie film a w niedziele ( 10 marca)o godz. 17.00 nawigacja w rodzinie. Zachęcam jest to wspaniała sprawa dla małżonków. Informacje na plakatach oraz w internecie. Ministranci rozdadzą ulotki.
 8. Rekolekcje w naszej parafii odbędą się w dniach 17, 18, 19, 20 marca.
   
  PROGRAM REKOLEKCJI:
  • Msze św.: poniedziałek, wtorek i środę o godz. 8.00 dla dorosłych, o godz. 10.30 dla dzieci, o godz. 18.00 dla dorosłych oraz o godz. 19.15 dla młodzieży i później wracających z pracy.
  • Spowiedź: poniedziałek, wtorek i środę podczas Mszy św.
 9. W czasie Wielkiego Postu w trzech sklepach na terenie naszej parafii: u państwa Jastrzębskich w Wielgolesie Brzezińskim, u państwa Łukasiak w Wielgolesie Brzezińskim oraz u Pana Grzegorza Włodarczyk w Cisiu będą wystawione kartony, do których będzie można składać produkty spożywcze dla najbardziej potrzebujących. Z tych produktów przygotujemy paczki na święta dla tych rodzin. Jest to akcja przeprowadzana przez CARITAS naszej parafii. Za dary serca składamy serdeczne Bóg zapłać.
 10. Jest wystawiona puszka na ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 11.  Na stoliku w kruchcie wyłożone są gazety. Zachęcam do lektury.
 12. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom sprzątającym w tym tygodniu w naszej świątyni.