3 I 2021 – II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM

 1. Dzisiaj przypada II NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM
 2. Bardzo serdecznie pragnę podziękować wszystkim wiernym za uroczyste przeżycie świąt Narodzenia Pańskiego oraz Nowego Roku.
 3. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 10.30 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca.
 4. W środę 6 stycznia przypada uroczystość Objawienia Pańskiego ( Trzech Króli). Msze św. o godz. 8.00, 10.30 i 16.00. Po każdej Mszy św. obrzęd błogosławieństwa kredy i kadzidła. Taca przeznaczona na misje.
 5. W czwartek po Mszy św. wieczornej wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00 z racji I czwartku miesiąca.
 6. W następną niedzielę przypada święto Chrztu Pańskiego
 7. W tym roku w związku z obostrzeniami nie odbędzie się kolęda w tradycyjnej formie. Na stronie parafialnej jest umieszczony program Mszy św. dla poszczególnych miejscowości i ulic. Będzie to nasze wspólne spotkanie w ramach wizyty duszpasterskiej.
 8. Dziękuję mieszkańcom Wielgolasu Duchnowskiego za obecność na Mszy św. oraz za wspólną modlitwę i złożony dar kolędowy.
 9. Dziękuję wspólnocie KŻR z Wielgolasu Duchnowskiego za ofiarę 950 zł. na złocenie naczyń liturgicznych.
 10. Dziękuję tym parafianom, którzy wpłacają swoje ofiary na konto parafialne na koszty związane z utrzymaniem parafii oraz na budowę kościoła. Dziękuję Faustynie Uksa za ofiarę 300 zł. na budowę kościoła.
 11. W każdą 2 środę miesiąca będzie sprawowana Msza św. w intencji ofiarodawców oraz z prośbą o błogosławieństwo dla budowy naszej świątyni.
 12. W kruchcie na stoliku wyłożona jest prasa katolicka. Zachęcam do lektury.
 13. Dziękuję paniom, które sprzątały w naszej świątyni.