29 VI 2014 – XIII Niedziela zwykła – Uroczystość św. ap. Piotra i Pawła

 1. PRZEŻYWAMY XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ. W dniu dzisiejszym przypada uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła. Odpust parafialny w parafii Dębe Wielkie.
 2. W dniu dzisiejszym taca przeznaczona jest na konserwację Bazyliki św. Piotra na Watykanie oraz działalność apostolską i charytatywną Stolicy Apostolskiej.
 3. W czwartek po Mszy św. wieczornej wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00 z racji I czwartku miesiąca.
 4. W piątek od godz.17.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość spowiedzi z racji I piątku miesiąca.
 5. Do chorych udam się w piątek od godz. 9.00. Proszę o zgłaszanie chorych.
 6. W sobotę po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
 7. W niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz procesja eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca.
 8. Rozpoczęliśmy czas wakacyjny. Zachęcam, aby pamiętać o w tym czasie o niedzielnej Mszy św. Niech to będzie dobra okazja do nabrania sil duchowych i fizycznych. Wszystkim życzę miłego spędzenia czasu.
 9. Składam serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy pomagali przy organizacji Świętojańskiego Pikniku Rodzinnego.
 10. PZC otrzymał różnego rodzaju żaluzje. Ktokolwiek chciałby w domu w okno założyć żaluzje proszę się zgłosić do p. Urszuli Zalewskiej.
 11. Na stoliku w kruchcie wyłożone są gazety.
 12. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom, które sprzątały w naszej świątyni.