29 IX 2013 – XXVI Niedziela zwykła

 1. Przeżywamy XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ.
 2. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 10.30 spotkanie dla dzieci klas II i III oraz ich rodziców. Serdecznie zapraszam.
 3. We wtorek rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Za odmówienie jednej części różańca w kościele lub kaplicy, a także w rodzinie, wierni mogą uzyskać odpust zupełny.
 4. W naszej świątyni nabożeństwa różańcowe będą odprawiane w tygodniu o godz. 17.15 a w niedzielę o godz. 15.30. Serdecznie zapraszam.
 5. W czwartek po Mszy św. wieczornej wystawienie i adoracja Najświętszego sakramentu do godz. 21.00 z racji I czwartku miesiąca.
 6. W piątek od godz. 17.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość spowiedzi z racji I piątku miesiąca.
 7. Odwiedziny chorych w piątek wyjątkowo od godz. 15.15. Proszę zgłaszać chorych.
 8. W sobotę 5 października o godz. 16.30 spotkanie dla bielanek.
 9. W niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz procesja eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca.
 10. W następną niedzielę taca przeznaczona będzie na dzieła charytatywne „Caritas” naszej diecezji, a przed świątynią będą zbierane ofiary na Syrię.
 11. 20 października przypada Dzień Misyjny. W naszej wspólnocie będzie obecny Ks. Misjonarz ze zgromadzenia Księży Pallotynów i będzie głosił słowo Boże.
 12. Również 20 października w naszej parafii rozpoczynamy cykł katechez na zakończenie roku wiary pod hasłem „Seminarium odnowy wiary” Spotkania są dla wszystkich chętnych w niedzielę o godz. 17.30. Bardzo serdecznie zapraszam.
 13. Można zamawiać intencje na przyszły rok.
 14. Na stoliku w kruchcie wyłożone są gazety. Zachęcam do lektury.
 15. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom sprzątającym w tym tygodniu w naszej świątyni.