27 XII 2015 – Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

 1. Przeżywamy dzisiaj I NIEDZIELĘ PO NARODZENIU PAŃSKIM. Jest to niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
 2. Jeszcze raz pragnę serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do pięknego przeżycia świąt Bożego Narodzenia.
 3. W czwartek na zakończenie roku kalendarzowego po Mszy św. wieczornej nabożeństwo dziękczynno-błagalne. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy. Będzie również podsumowanie roku pracy w parafii.
 4. W piątek Nowy Rok. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. wg porządku niedzielnego. Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.
 5. W piątek do chorych udam się ok. godz. 12.00.
 6. W sobotę po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
 7. W niedzielę 3 stycznia po Mszy św. o godz. 10.30 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca.
 8. 6 stycznia w Uroczystość Objawienia Pańskiego w naszej parafii Mszę św. o godz. 10.30 będzie sprawował Ks. Bp Marek Solarczyk
 9. W uroczystość Objawienia Pańskiego po Mszy św. o godz. 16.00 zapraszam na wspólne kolędowanie wraz z zespołem „EO NOMINE”. Wstęp wolny.
 10. Dzięki hojności parafian paczki na Boże Narodzenie otrzymało 21 rodzin z naszej parafii. To dzięki waszym darom i dochodowi z pikniku rodzinnego oraz parafialnego odpustu mogliśmy wspomóc 78 osób. Serdecznie dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc i życzliwość. Bóg zapłać.
 11. Na tablicy ogłoszeń oraz na stronie internetowej parafii umieszczony jest program kolędy.
 12. Są do nabycia książki o historii parafii Dębe Wielkie. Koszt 25 zł.
 13. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom, które sprzątały w naszej świątyni.