27 XI 2016 – I Niedziela Adwentu

1. Przeżywamy nowy okres liturgiczny ADWENT. Jest to czas przygotowania do uroczystości Narodzenia Pańskiego oraz oczekiwania na powtórne przyjście Chrystusa na końcu czasów.
2. W okresie adwentu odprawiane są Msze św. roratnie w tygodniu o godz. 18.00. Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy również dzieci.
3. W czwartek po Mszy św. wieczornej wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00 z racji I czwartku miesiąca.
4. W piątek od godz. 17.00 wystawieni i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość spowiedzi z racji I piątku miesiąca.
5. Do chorych udam się w piątek od godz. 9.00. Proszę zgłaszać chorych.
6. W sobotę po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
7. W następna niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca.
8. Rekolekcje adwentowe w naszej parafii będą w dniach 11, 12, 13 grudnia. Poprowadzi je Ks. Jacek Czaplicki, kapłan diecezji łomżyńskiej.
9. Kolejna zbiórka z parafii na budowę nowego kościoła będzie w grudniu. Po nowym roku będzie w lutym.
10. Na tablicy ogłoszeniowej oraz na stronie internetowej parafii można zapoznać się z procedurą odpisu od podatku na cele kultu religijnego, są również umieszczone zdjęcia z prowadzonych prac budowlanych.
11. Na stoliku przy bocznym ołtarzu można nabyć opłatki na stół wigilijny. Ofiara przeznaczona na budowę kościoła.
12. W sobotę (3 grudnia) o godz. 16.30 spotkanie dla bielanek. Serdecznie zapraszam.
13. Na stoliku w kruchcie wyłożona jest prasa katolicka.
14. Składam serdeczne Bóg Zapłać paniom, które sprzątały w naszej świątyni.