27 VIII 2017 – XXI Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy dzisiaj XXI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
2. W dniu dzisiejszym w Wołominie odbędą się Dożynki Diecezji Warszawsko-Praskiej, początek uroczystości o godz. 13.30 na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji „Huragan” w Wołominie.
3. W piątek 1 września przypada 78 rocznica wybuchu II wojny światowej.
4. W piątek od godz. 17.00 wystawienie i adoracja najświętszego sakramentu oraz możliwość spowiedzi z racji I piątku miesiąca. Zachęcam również dzieci szkolne do spowiedzi na rozpoczęcie roku szkolnego.
5. Do chorych udam się w piątek od godz. 9.00. Proszę zgłaszać chorych.
6. W sobotę po Mszy św. wieczornej nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP.
7. W niedziele 3 września będziemy przeżywali Dożynki Parafialne podczas Mszy św. o godz. 10.30. Proszę o przygotowanie koszy dożynkowych. Po Mszy św. wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu z racji I niedzieli miesiąca.
8. W następną niedzielę zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.
9. W sierpniu jest kolejna zbiórka ofiar na budowę nowego Kościoła. Składam Bóg zapłać mieszkańcom Wielgolasu Duchnowskiego 3950 zl. ( pani sołtys) mieszkańcom Brzezin 810 ( pani Kińska), Wielgolasu Brzezińskiego – Osiedle – ( ul. Królowej Jadwigi i Mieszka I)1130 zł. ( pani Szałańska)
10. 2 września (sobota) o godz. 12.00 w Radzyminie odbędzie się uroczystość rozpoczęcia peregrynacji Kopii Wizerunku MB Częstochowskiej w naszej diecezji (LIST KS. ARCYBISKUPA)
11. Parafia Dębe Wielkie zaprasza na II piknik rodziny, który odbędzie się 3 września. Więcej informacji na plakacie.
12. W dniu dzisiejszym Ks. Proboszcz głosi kazania i zbiera ofiary na budowę Kościoła w par. Matki Królowej Polskich Męczenników w Warszawie
13. Na stoliku w kruchcie wyłożona jest prasa katolicka. Zachęcam do lektury
14. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom, które sprzątały w naszej świątyni.