27 VII 2014 – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. PRZEŻYWAMY XVII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ
 2. W dniu dzisiejszym po każdej Mszy św. odbędzie się obrzęd błogosławieństwa kierowców i pojazdów mechanicznych.
 3. 1 sierpnia (piątek) przypada 70 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego(1944).
 4. W piątek od godz. 17.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz możliwość spowiedzi z racji I piątku miesiąca.
 5. Do chorych udam się w piątek od godz. 9.00. Proszę zgłaszać chorych.
 6. Do chorych udam się w piątek od godz. 9.00. Proszę zgłaszać chorych.
 7. W sobotę po Mszy o godz. 18.00 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny z racji I soboty miesiąca.
 8. W sobotę 2 sierpnia można uzyskać odpust „ Porcjunkuli” pod następującymi warunkami: pobożne nawiedzenie Kościoła, odmówienie modlitwy Pańskiej oraz wyznanie wiary , sakramentalna spowiedź, przyjęcie komunii św., modlitwa według intencji Ojca Świętego, wykluczenie przywiązania do jakiegokolwiek grzechu.
 9. W następna niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu oraz procesja eucharystyczna z racji I niedzieli miesiąca.
 10. Przeżywamy czas wakacyjny. Zachęcam, aby pamiętać o w tym czasie o niedzielnej Mszy św. Niech to będzie dobra okazja do nabrania sił duchowych i fizycznych. Wszystkim życzę miłego spędzenia czasu.
 11. PZC otrzymał różnego rodzaju żaluzje. Ktokolwiek chciałby w domu w okno założyć żaluzje proszę się zgłaszać się do pań z CARITASU
 12. Na stoliku w kruchcie wyłożone są gazety.
 13. Składam serdeczne Bóg zapłać paniom, które sprzątały w naszej świątyni.